, , Naturalna Płodność, , Naturalna PłodnośćCyclotest Baby – Planowanie dziecka w naturalny sposób

Opis produktuJako komputer cyklu, Cyclotest Baby rejestruje temperaturę zaraz po przebudzeniu i określa skoki temperatury, co zazwyczaj towarzyszy owulacji, dzięki czemu dokładnie wyznacza dni płodne i bardzo płodne (owulację).

Za pomocą bardzo precyzyjnego czujnika temperatury, Cyclotest Baby wyznacza z wyprzedzeniemdni płodne i niepłodne wykorzystując do tego zaawansowaną technologię oraz 25 -letnie doświadczenie w zakresie R&D.  Zaraz po pomiarze, Cyclotest Baby pokazuje na wyświetlaczu czy jesteś w tym momencie w swojej fazie płodnej, bardzo płodnej (owulacja) lub niepłodnej. Możesz polegać na tej ocenie już od pierwszego dnia stosowania Cyclotest Baby i odpowiednio zaplanować poczęcie swojego dziecka.

Cyclotest Baby potrafi więcej: Inne komputery cyklu potrafią jedynie obserwować tylko jeden wskaźnik płodności (albo temperaturę albo zmianę w poziomie hormonu LH), natomiast Cyclotest Baby potrafi rejestrować i oceniać dwa wskaźniki płodności jednocześnie (temperaturę & poziom hormonu LH oraz/lub obserwację śluzu miejscowego). W ten sposób, Cyclotest Baby potrafi dokładniej i skuteczniej wyznaczyć owulację niż jakikolwiek inny komputer cyklu.

Cyclotest Baby posiada także interfejs USB do transferu danych o twoim cyklu miesiączkowym na domowy komputer. Za pomocą oprogramowania w zestawie, bez żadnych dodatkowych kosztów, możesz, , Naturalna Płodność sama stworzyć, wydrukować lub przesłać emailem swój indywidualny profil płodności lub krzywą twojego cyklu miesiączkowego. Może to być bardzo pomocne dla twojego lekarza i zaoszczędzić cenny czas.

Opis działania

Zajście w ciążę przy pomocy Cyclotest Baby jest bardzo łatwe i nie wymaga wysiłku: 

 • Używając Cyclotest Baby – i rozpoczynając od pierwszego dnia twojej miesiączki do początkufazy niepłodnej po owulacji – codziennie rano zaraz po przebudzeniu, zmierz swoją podstawową temperaturę ciała umieszczając zintegrowany czujnik pomiarowy pod językiem (tak, jakbyś mierzyła temperaturę przy gorączce).
  , , Naturalna Płodność
 • Po kilku sekundach usłyszysz sygnał dźwiękowy, który wskazuje, że pomiar został dokonany. Nie martw się, nie możesz źle zmierzyć swojej temperatury – Cyclotest Baby jest wyposażony w inteligentny monitor pomiarowy i wszelkie nieprawidłowości sygnalizuje za pomocą dźwięku. W takim przypadku, po prostu powtórz pomiar.
 • Zaraz po pomiarze Cyclotest Baby pokazuje ci na wyświetlaczu czy jesteś w swojej fazie bardzo płodnej i czy niedługo będziesz mieć owulację, lub czy jesteś w swojej fazie płodnej, lub niepłodnej. , , Naturalna PłodnośćDokładnie w wyznaczone dni bardzo płodne powinnaś współżyć ze swoim partnerem, ponieważ w tej fazie masz największą szansę zajść w ciążę.
 • Jeśli chcesz, w pokazane dni bardzo płodne możesz dodatkowo wykonać Test Owulacyjny Cyclotest. Jeśli okaże się pozytywny, możesz wprowadzić wynik do monitora Cyclotest Baby i dowiesz się, że będziesz mieć owulację w ciągu paru następnych godzin. W ten sposób, dwa wskaźniki płodności (po pierwsze, zmiana w podstawowej temperaturze ciała i, po drugie, zmiana w poziomie hormonu owulacyjnego) są brane pod uwagę w obliczeniu twojej optymalnej płodności i w jak najdokładniejszemu wyznaczeniu twojej owulacji. Ta cecha jest wyjątkowa i żadne inne urządzenie na rynku nie potrafi obliczać owulacji tak dokładnie.
 • Cyclotest Baby informuje cię szybko, jeśli jesteś w ciąży. W ten sposób, o wiele szybciej niż inne kobiety dowiadujesz się o ciąży i możesz odpowiednio zadbać o swój styl życia (np. unikanie alkoholu czy palenia papierosów), aby zapobiec ryzyku uszkodzenia płodu, szczególnie we wczesnej ciąży.

Informacje dodatkowe

*    Maksymalna wiarygodność poprzez podwójne sprawdzanie: Cyclotest Baby jest jedynym certyfikowanym komputerem cyklu w Europie, który w swojej analizie może uwzględnić dwa wskaźniki płodności (temperaturę & opcjonalnie dodatkowe określenie poziomu hormonu LH lub wyniki obserwacji śluzu szyjkowego).

*     Dokładne i rzeczywiste wyznaczanie dni płodnych, bardzo płodnych (owulacji) i niepłodnychpotwierdzone badaniami klinicznymi – dowiedz się więcej …

*     Zintegrowany port USB do przenoszenia danych na domowy komputer: Możliwość samodzielnego tworzenia profilu płodności na domowym komputerze. Jak do tej pory ta dodatkowa funkcja jest unikatowa na Europejskim rynku.

*     Przyrząd diagnostyczno–medyczny wielokrotnego użytku do samodzielnego stosowania.

*     Zgodność z Dyrektywą Unii Europejskiej 98/79/EC dotyczącą Wyrobów Medycznych.

*     Niemiecka Jakość Wykonania

Skuteczność:

 • Skuteczność na poziomie 97%-99% wg. Producenta. Indeks Pearl`a pomiędzy 1 a3. Obserwacja śluzu lub skoku hormonu LH może zwiększyć skuteczność.
 • Podwójne sprawdzanie za pomocą wskaźników płodności zwiększa precyzję prognozy
 • Rozróżnienie pomiędzy 3 fazami płodność: niepłodna, płodna I bardzo płodna. Dodatkowa antykoncepcja jest konieczna w fazie płodnej i bardzo płodnej.
 • Skuteczność bazująca na prognozie płodność, sprawdzanej i aktualizowanej w trakcie cyklu na podstawie codziennych pomiarów

Zalety Cyclotest Baby
*     Maksymalna skuteczność poprzez podwójne sprawdzanie – Cyclotest Baby jest jedynym certyfikowanym komputerem cyklu w Europie, który w swojej analizie może ujmować dwa wskaźniki płodności jednocześnie (temperaturę a także obliczenia poziomu hormonu LH lub obserwację śluzu szyjkowego)
*     Skuteczność działania potwierdzona badaniami klinicznymi – dowiedz się więcej …
*     Bez żadnych skutków ubocznych
*     Prognoza płodności na cały bieżący cykl
*     25 lat doświadczeń w zakresie R&D (Badań i Rozwoju Urządzeń Mierniczych)
*     Szybki pomiar – ok. 60 sekund
*     Dokładność sensora – 0,01 °C
*     Pamięć wszystkich wykonanych pomiarów
*     Statystyka cyklu: ilość zapamiętanych cykli, średnia długość cyklu, skok temperatury po owulacji, zakres owulacji.
*     Pamięć 12 cykli wstecz
*     Możliwość samodzielnego tworzenia profilu płodności na domowym komputerze – oprogramowanie w zestawie – unikatowa funkcja jedynie w komputerze cyklu Cyclotest
*     Zintegrowany port USB do przenoszenia danych na domowy komputer
*     Ważne narzędzie diagnostyczne dla twojego ginekologa
*     Budzik
*     Limit na wykonanie pomiaru – 4 godziny
*     Informuje o prawdopodobnej ciąży już po 18 dniach od zapłodnienia
*     2 –letnia gwarancja producenta
*     Instrukcja obsługi  w j. polskim
*     Wymiary: 8 x 10,8 x 3,3 cm
*     Waga 110 g

   Przewaga Cyclotest nad konkurencją

 • , , Naturalna Płodność  dla transakcji 300-20.000 PLN
 • Możliwość uwzględnienia 2 wskaźników płodność (zwiększona precyzja wyznaczania faz cyklu)
 • Brak ukytych kosztów, jednorazowy zakup
 • Atrakcyjna cena
 • Interfejs USB do transmisji danych z komputera cyklu na computer stacjonarny za pomocą kable USB dołączonego do komputera ( w przypadku Cyclotest Baby)
 • Dane mogą być przydatne w diagnostyce zaburzeń cyklu, płodności  (nieprawidłowości w fazie lutealnej lub LH)
 • Wiarygodność is kutecznośc potwierdzona naukowo(badania Dr. Kern of Düsseldorf University, Germany)
 • Prognozowanie dni płodnych z wyprzedzeniem, na wyświetlaczu pokazuje się cały cykl
 • Mały i łatwy w obsłudz
 • Elastyczny, delikatny czujnik

Czy Cyclotest Baby jest dla ciebie?

, , Naturalna Płodność

Cyclotest Baby został stworzony dla tych kobiet, które zdecydowały, że teraz jest odpowiedni dla nich czas na posiadanie dziecka. Pomaga on, na podstawie odczytów temperatury oraz danych obserwacyjnych, określić najlepszy czas na stosunek seksualny, aby zajść w ciążę. Po ciąży i urodzeniu dziecka, nadzwyczajna dokładność Cyclotestu w określaniu dni płodnych i niepłodnych może być nadal używana jako idealna forma naturalnej antykoncepcji.

W przypadku kobiet stosujących hormonalne tabletki antykoncepcyjne bezpośrednio przed przejściem na Cyclotest Baby, muszą upłynąć dwa pełne cykle miesiączkowe zanim zacznie się używać Cyclotest Baby. Pozwala to na powrócenie ciała do naturalnego rytmu.

Cyclotest Baby nie jest zalecany dla osób z nieregularnymi godzinami pracy (praca zmianowa), ponieważ temperaturę należy mierzyć regularnie codziennie rano w ciągu 4 wyznaczonych wcześniej godzin.

Przewaga Cyclotest nad kartką papieru i termometrem

 • Nie wymaga wiedzy naukowej
 • Nie wymaga “fazy treningowej”
 • Faza płodna wyznaczana indywidulanie już po pierwszym cyklu
 • Brak błędów przy dokonywaniu pomiarów
 • Brak błedów w obliczaniu cyklu
 • Oszczędność czasu
 • Prognozowanie status płodności
 • Odpowiedni dla kobiet które przykładają dużą uwagę do czasu

Leave a Reply

Translate »

Share This

Share this post with your friends!

%d bloggers like this: