Afrodyta Tester Owulacyjny – Test Owulacyjny ze śliny

Afrodyta Tester Owulacyjny - Test Owulacyjny ze śliny

Afrodyta Tester Owulacyjny – Test Owulacyjny ze śliny

Skuteczny i łatwy w obsłudze mini mikroskop wielokrotnego użytku do samodzielnego stosowania – wskaźnik Twoich Dni Płodnych i Niepłodnych

Opis produktu  

AFRODYTA Tester Owulacyjny – Test Owulacyjny ze śliny jest przyrządem diagnostyczno–medycznym wielokrotnego użytku do samodzielnego stosowania, zgodnym z Dyrektywą Unii Europejskiej 98/79/EC dotyczącą Wyrobów Medycznych.

AFRODYTA Tester Owulacyjny – Test Owulacyjny ze śliny jest mini mikroskopem wielokrotnego użytku przez 2 lata od pierwszego użycia.W ciągu zaledwie 5 minut, na podstawie kilku kropli twojej śliny (lub śluzu szyjkowego)pomaga określić dni płodne i dni niepłodne podczas cyklu miesięcznego.

Część optyczna Testeru Owulacyjnego Afrodyta powiększa twoją próbkę śliny (lub śluzu szyjkowego) aż 68X. Porównując obraz, jaki widzisz w mikroskopie z trzema referencyjnymi obrazami, możesz określić swoją hormonalną aktywność i czy jesteś w swojej fazie płodnej czy niepłodnej.
Wiarygodność odczytu wynosi 98%, co zostało potwierdzone drobiazgowymi badaniami klinicznymi. Stosowany z powodzeniem w ponad 30 krajach.

 

Afrodyta Tester Owulacyjny - Test Owulacyjny ze śliny - obrazy referencyjne

Afrodyta Tester Owulacyjny – Test Owulacyjny ze śliny – obrazy referencyjne

Opis działania – antykoncepcja

W oparciu o szczegółowe badania na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat oraz udoskonaleniu technik badawczych, naukowcy potwierdzili bezpośrednią korelację pomiędzy wzrostem poziomu hormonu estrogenu a pięcioma dniami płodnymi w cyklu miesiączkowym kobiety. Estrogen Estrogen jest obecny w płynach ustrojowych, takich jak, mocz, krew, ślina oraz śluz szyjkowy.

Skuteczność Afrodyta Testeru Owulacyjnego / Testu Owulacyjnego ze śliny jako mini mikroskopu opiera się na naukowym odkryciu, że wysoki poziom hormonu estrogenu w ślinie, w połączeniu z solami (elektrolitami) także obecnymi w ślinie, po wyschnięciu, tworzą różne obrazy, które można zobaczyć w powiększeniu pod mikroskopem takim jakAFRODYTA Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny .

Zaobserwowano, że w czasie dni płodnych, ślina przypomina „paproć”, natomiast w ciągu dni niepłodnych można zobaczyć jedynie bezkształtne punktowe struktury. Wyniki tych obserwacji są znane naukowcom i specjalistom już od wielu lat. Dowiedz się więcej …

Zalety i Wyjątkowe Cechy AFRODYTA Tester Owulacyjny  – Test Owulacyjny ze śliny

DLACZEGO POWINNAŚ UŻYWAĆ AFRODYTA Tester Owulacyjny / Test Owulacyjny ze śliny

ponieważ TO TYDECYDUJESZ :

Planowanie rodziny czy Antykoncepcja

 •  WIELOKROTNEGO UŻYTKU, do SAMODZIELNEGO stosowania przez okres do 24 miesięcy od daty pierwszego użycia
 •  ŁATWY w OBSŁUDZE – wystarczy TYLKO kilka kropli śliny (lub śluzu szyjkowego), aby określić czy jesteś w swojej fazie płodnej czy fazie niepłodnej
 • SZYBKI WYNIK już po 5 minutach
 •  ZAWSZE i WSZĘDZIE do użycia
 •  WYGODNY i DYSKRETNY– kształt szminki do ust pozwala uniknąć niewygodnych pytań – każdy pomyśli, że po prostu poprawiasz makijaż
 •  NIE WYMAGA prowadzenia SKOMPLIKOWANYCH wykresów temperatury czy analizy moczu
 •  NIE WYMAGA żadnych dodatkowych PRZYRZĄDÓW
 •  BEZBIECZNY w użyciu, nie powoduje ŻADNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH
 •  NIE ZAKŁÓCA współżycia seksualnego
 •  NIE WYMAGA specjalnych środków myjących– jedyne o czym musisz pamiętać, to, aby przed każdym odczytem przetrzeć soczewkę mikroskopu ściereczką nasączoną niewielką ilością alkoholu
 • PRZYSTĘPNY cenowo– porównując z wydatkiem na testy owulacyjne, Tester Owulacyjny Afrodyta jest  bardzo efektywnym sposobem przewidywania okresu płodności przez 2 lata
 • OPATENTOWANY przyrząd DIAGNOSTYCZNO-MEDYCZNY (in vitro) do samodzielnego użytku posiadający wszelkie konieczne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa produktu: ISO 13485, CE 0344 – zgodny z Dyrektywą Unii Europejskiej 98/79/EC dotyczącą Wyrobów Medycznych, zatwierdzony przez FDA (Food & Drug Administration) z USA

Dla Kogo Afrodyta Tester Owulacyjny?

Czy Tester Owulacyjny Afrodyta jest dla mnie ?

CZY CHCESZ SAMA KONTROLOWAĆ, PLANOWAĆ I MIEĆ WPŁYW NA SWOJE ŻYCIE INTYMNE?

Z Testerem Owulacyjnym AFRODYTA jest to możliwe:
– znając swoje dni płodne / owulacji  oraz dni niepłodne możesz optymalnie wykorzystać swoje najbardziej efektywne dni do poczęcia dziecka  lub uniknąć zajścia w nieplanowaną ciążę

Dlaczego POWINNAM używać AFRODYTA Tester Owulacyjny  / Test Owulacyjny ze śliny ?

 • Ty DECYDUJESZ: planowanie rodziny czy antykoncepcja: na podstawie tylko paru kropel śliny (lub śluzu szyjkowego) pokazuje czy jesteś w swojej fazie płodnej, fazie przejściowej czy fazie niepłodnej.
 • Jest DOKŁADNY: 98% dokładności dowiedzione w badaniach klinicznych. Używany z powodzeniem przez kobiety w ponad 30 krajach świata.
 • Jest SZYBKI: Tester Owulacyjny AFRODYTA  / Test Owulacyjny ze śliny potrzebuje tylko 5 minut przerwy na wyschnięcie próbki śliny (lub śluzu szyjkowego). Po wyschnięciu patrzysz na próbkę przez soczewkę i od razu masz wynik.
 • Jest CZYSTY I ŁATWY w użyciu: „Bez brudnych testów na mocz” to jest jego zaletą. Nie wymaga dłuższych obserwacji jak inne testery.
 • Jest POUCZAJĄCY: Przez obserwację rezultatów każdego dnia poznajesz swoją płodność i niuanse swojegocyklu miesiączkowego. Przez cały czas będziesz mieć ogólne spojrzenie na przebieg swojego cyklu miesiączkowego. Obserwuj rezultaty codziennie nawet poza dniami owulacji.
 • Jest dobry DLA KOBIET mających NIEREGULARNE cykle: W przeciwieństwie do innych testerów, które odczytują wysoki i niski poziom hormonu LH (zwykły test potrzebuje wyraźnego skoku hormonu luteinizujacego LH),  Tester Owulacyjny AFRODYTA / Test Owulacyjny ze śliny pozwala kobietom z nieregularnymi cyklami zaobserwować swoje wahania estrogenu.
 • SZYBKO wykrywa OWULACJĘ: Sygnalizuje wystąpienie owulacji na 72 godziny przed jej pojawieniem się. Czas ten jest wystarczający do zaplanowania zachowań seksualnych.
 • Jest WYGODNY i DYSKRETNY: Możesz używać Testeru Owulacyjnego AFRODYTA / Testu Owulacyjnego ze śliny wszędzie, o każdej porze i każdy pomyśli, że patrzysz na tubkę od szminki.
 • Jest WIELOKROTNEGO UŻYTKU przez 2 lata  i PRZYSTĘPNY cenowo: Porównując z wydatkiem na testy owulacyjne, Tester Owulacyjny AFRODYTA / Test Owulacyjny ze śliny jest bardzo efektywną sposobem przewidywania dni płodnych.

Tester Owulacyjny /Test Owulacyjny ze śliny AFRODYTA nie jest odpowiedni dla:

 • Kobiet w zaawansowanej menopauzie
 • Kobiet używających tabletek hormonalnych lub przechodzących terapię hormonalną
 • Kobiet, które w ciągu ostatnich dwóch miesięcy były w ciąży
 • Kobiet przyjmujących tabletki na poprawienie płodności. Takie kobiety nie powinny używać Testeru Owulacyjnego  / Testu Owulacyjnego ze śliny Afrodyta, ponieważ takie tabletki zwiększają poziom hormonów, które mogą wskazywać błędny wynik.

Jak używać AFRODYTA Testeru Owulacyjnego –
Testu Owulacyjnego ze śliny – Dowiedz się więcej

Film instruktażowy

 

Interpretacja odczytu obrazu w AFRODYTA Testerze Owulacyjnym – Tescie Owulacyjnym ze śliny – Dowiedz się więcej

Leave a Reply

Translate »