Orgazm sutkowy – czym jest i jak go osiągnąć?

Orgazm sutkowy - czym jest i jak go osiągnąć?

Orgazm sutkowy – czym jest i jak go osiągnąć?

Chociaż bardziej znane są orgazmy łechtaczkowe i pochwowe, istnieje również orgazm sutkowy. Co to? Jak można go osiągnąć?

Czym jest orgazm sutkowy?

Sutki to główne strefy erogenne z dużą liczbą zakończeń nerwowych zapewniających intensywne doznania.

Orgazm sutkowy ma miejsce wtedy, gdy osiągniesz szczyt seksualny jedynie w wyniku stymulacji sutków lub okolic piersi, bez żadnej stymulacji łechtaczki lub pochwy.

Chociaż wiele osób ma wrażliwe sutki, nie każdy doświadcza przyjemnych wrażeń podczas stymulacji piersi lub sutków. I nie ma się czym martwić.

Wrażliwość sutków może zależeć od wielu okoliczności. Jeśli chcesz osiągnąć więcej przyjemności z zabawy sutkami, oto kilka dodatkowych metod, które możesz wypróbować, aby zwiększyć doznania.

Orgazm sutkowy – jak go osiągnąć?

Sutki są zdecydowanie najbardziej wrażliwą częścią całego obszaru piersi. Za te intensywne doznania erotyczne odpowiada duża ilość zakończeń nerwowych.

Zacznij od eksperymentowania z różnymi technikami dotykania. Skoncentruj się na oddechu i spróbuj uwolnić się od stresu i napięcia.

Masaż skupiający się na sutkach to jedna z najskuteczniejszych metod osiągnięcia tego rodzaju orgazmu. Zacznij powoli i delikatnie zwiększaj intensywność. Powoli zacznij głaskać biodra, brzuch i szyję, używając olejku do masażu, jeśli chcesz. Gdy poczujesz podniecenie, zacznij okrężnymi ruchami dotykać piersi i delikatnie je ściskać. Na tym etapie unikaj bezpośredniego dotykania sutków, skupiając się wyłącznie na piersiach.

Kluczem na tym etapie jest budowanie oczekiwania. Odmawianie lub opóźnianie przyjemności może zwiększyć przyjemność i sprawić, że efekt końcowy będzie jeszcze potężniejszy.

Kiedy nadejdzie odpowiedni czas, zacznij delikatnie głaskać sutki i jeśli chcesz, powoli zacznij szczypać sutki. To szczypiące działanie może pomóc w uwolnieniu oksytocyny (hormonu odpowiedzialnego za uczucie relaksu, więzi i miłości), co z kolei zwiększa przyjemność. Chwyć podstawę sutka i powoli obracaj go między palcem wskazującym a kciukiem.

Chociaż zmysłowy masaż sutków może być dla niektórych niezwykle skuteczny, ważne jest, aby pamiętać, jak bardzo jesteśmy różnorodni. Każdy jest wyjątkowy i to, co może działać dla jednej osoby, może nie działać dla kogoś innego. Eksperymentowanie jest kluczowe i pozwala odkryć to, co lubisz.

Próba osiągnięcia orgazmu sutkowego nie musi być wysiłkiem w pojedynkę. Poproś partnera, aby delikatnie wdychał ciepłe powietrze bezpośrednio na Twoje sutki, liżąc je okrężnymi ruchami. Ssanie może również stymulować większy przepływ krwi i zwiększać wrażliwość, budując oczekiwanie.

Przeczytaj także:

Wkładka antykoncepcyjna Diafragma Caya do samodzielnego stosowania, odpowiednia dla 98% kobiet

Monitor płodności do wyznaczania dni płodnych i owulacji na smartfon. Certyfikowana aplikacja antykoncepcyjna. Wyrób medyczny.

Tampony BEPPY bez sznureczków do sauny, na basen i fitness a także do seksu podczas okresu

Kubeczek menstruacyjny – charakterystyka, jak założyć i wyjąć, zalety i wady.

 

 

Leave a Reply

Translate »