Jak przyśpieszyć orgazm u kobiety?

Jak przyśpieszyć orgazm u kobiety?

Jak przyśpieszyć orgazm u kobiety?

Dla wielu kobiet osiągnięcie orgazmu jest długotrwałym i żmudnym procesem. A tymczasem powinien skupiać się na przyjemności. Czy istnieją sposoby, żeby łatwiej osiągnąć orgazm?

Jak przyśpieszyć osiągnięcie orgazmu u kobiety?

Nieważne, czy planujesz uprawiać seks z drugą osobą, czy też spędzić chwilę solo, przede wszystkim poznaj siebie. Dotykaj swojego ciała na różne sposoby i obserwuj jak zachowuje się Twój organizm i co odczuwasz. Wszystkie te praktyki mogą pomóc Ci lepiej zrozumieć swoją wyjątkową anatomię. Aby pomóc sobie na ścieżce samopoznania, możesz skorzystać z zabawek erotycznych np. wibratorów.

Teraz, gdy już dobrze wiesz, co lubisz, nie zmuszaj żadnego partnera seksualnego do zgadywania. Rozpocznij rozmowę o tym, co lubisz, na długo zanim zaczniesz angażować się w akt.

Intymna chwila przed seksem może sprawić, że łatwiej poczujesz się podniecona. Na przykład wypicie lampki wina, wspólna kąpiel lub oglądanie erotyki, mogą zwiększyć pobudzenie seksualne, co wpłynie na większe prawdopodobieństwo osiągnięcia szybszego orgazmu.

Wiele osób nie docenia potęgi gry wstępnej. Akt gry wstępnej jest szczególnie ważny dla kobiecego orgazmu, ponieważ kobiece ciało potrzebuje więcej czasu, aby dojść do poziomu podniecenia niezbędnego do jego osiągnięcia.

Gra wstępna służy zarówno celom fizycznym, jak i emocjonalnym. Przygotowuje umysł i ciało do seksu. Preferencje dotyczące gry wstępnej różnią się w zależności od osoby, ale proces podniecenia seksualnego pomaga pochwie odpowiednią się nawilżyć. Nawilżanie jest niezbędne do komfortowego seksu i orgazmu, dlatego warto poświęcić trochę czasu na grę wstępną.

Chociaż metody gry wstępnej, których używasz, zależą od tego, co lubisz Ty i Twój partner, edukatorzy seksualni sugerują wzajemne masaże ramion, całowanie i dotykanie przed seksem.

Pamiętaj, że najłatwiejszym do osiągnięcia rodzajem orgazmu jest orgazm zewnętrzny łechtaczki. Zewnętrzna łechtaczka to część ciała, która zawiera największe zagęszczenie zakończeń nerwowych, które po stymulacji mogą prowadzić do przyjemności. Co więcej, wiele kobiet czerpie większą przyjemność, gdy partner stymuluje wiele stref erogennych jednocześnie.

Dostrajanie się do wszystkich rzeczy, które możesz czuć podczas seksu, powoduje przeniesienie uwagi mózgu na doznania fizyczne, co z kolei zwiększa ich intensywność. Dzieje się tak dlatego, że mózg jest głęboko zaangażowany w doświadczanie seksu i przyjemności, a stymulacja faktycznie aktywuje określone obszary mózgu.

Kiedy jesteś obecny, może to również skłonić Cię do większych eksperymentów ze swoim ciałem i sposobami, w jakie reaguje na różne rodzaje stymulacji, takie jak rodzaje głaskania i tempo, a także różne strefy erogenne stymulowane jednocześnie i w różnych pozycjach. Im bardziej eksperymentujesz, tym większe prawdopodobieństwo, że wybierzesz kombinację, która szybko wywoła orgazm.

Przeczytaj także:

Wkładka antykoncepcyjna Diafragma Caya do samodzielnego stosowania, odpowiednia dla 98% kobiet

Monitor płodności do wyznaczania dni płodnych i owulacji na smartfon. Certyfikowana aplikacja antykoncepcyjna. Wyrób medyczny.

Tampony BEPPY bez sznureczków do sauny, na basen i fitness a także do seksu podczas okresu

Kubeczek menstruacyjny BEPPY Cup, który nie przecieka dzięki specjalnemu wewnętrznemu kołnierzowi

 

Leave a Reply

Translate »