Czy komputery cyklu są skuteczne w planowaniu dziecka?

cyclotest_myPlan_WEBCzy komputery cyklu są skuteczne w planowaniu dziecka?

Według najnowszych badań komputery cyklu są jednym z najskuteczniejszych sposobów, które pomagają w poczęciu dziecka. Ich działanie osiąga nawet 99% skuteczności, co powoduje, że kobiety coraz chętniej po nie sięgają.

Najważniejszą rzeczą w planowaniu dziecka jest określenie dni płodnych, ponieważ tylko wtedy kobieta ma szansę na zajście w ciążę. Nie jest to prosta sprawa, ponieważ wiele pań sugeruje się powszechnie panującą opinią, że owulacja pojawia się w połowie cyklu miesiączkowego.

Najczęściej jednak w organizmie kobiety dochodzi do licznych czasowych przesunięć na skutek stresu, diety, infekcji,  podróży itd. co jest bezpośrednią przyczyną nieregularnych cykli. Owulacja może pojawiać się wtedy między 10, a nawet 20 dniem cyklu. Bardzo trudno to przewidzieć, dlatego niezbędna przy wyznaczaniu dni płodnych jest dobra znajomość własnego ciała i jego permanentna obserwacja.

Komputery cyklu znacznie ułatwiają kobietom ustalenie, w jakiej obecnie fazie się znajdują i czy to odpowiedni czas na staranie się o dziecko. Komputery cyklu wykorzystują zaawansowaną technologię, a są przy tym niezwykle łatwe w obsłudze i co najważniejsze, bardzo skuteczne! Opierają swoje działanie na całkowicie naturalnej metodzie planowania rodziny: metodzie objawowo-termicznej, która w żaden sposób nie ingeruje w kobiecy organizm.

Komputery cyklu analizują różne wskaźniki płodności, by na ich podstawie dostarczyć informacji niezbędnych w planowaniu zajścia w ciążę. Rejestrują i oceniają temperaturę ciała, poziom hormonu LH, a także śluz pochwowy, który zmienia się w trakcie cyklu. Są to najważniejsze czynniki, dzięki którym ustala się moment owulacji i dni płodne, w których możliwe jest zapłodnienie.

Ogromną popularnością cieszą się komputery cyklu z serii Cyclotest, np. (Cyclotest myPlan, Cyclotest Baby), których pomoc w ustalaniu momentu owulacji jest niezastąpiona. Od kilkudziesięciu lat są uznaną marką w Niemczech oraz Austrii. Komputery cyklu cyclotest zostały zaprojektowane dla kobiet, które pragną zajść w ciążę, ponieważ pokazują najlepszy czas na skuteczny stosunek seksualny. Są metodą w 100% naturalną i niezwykle skuteczną. Ułatwiają kobietą żmudne obliczenia i notowanie swoich obserwacji na kartce papieru, oszczędzają czas oraz mają bardzo atrakcyjną cenę, a także znacznie szerszy zakres działania w porównaniu do konkurencji. Więcej informacji na www.CyclotestPolska.pl

Przeczytaj także:

Monitor płodności na smartfon do wyznaczania dni płodnych i niepłodnych na podstawie kropli śliny

Translate »