Komputery cyklu – Nowoczesna Antykoncepcja i Naturalne Planowanie Dziecka.


Komputery cyklu – Nowoczesna Antykoncepcja i Naturalne Planowanie Dziecka. Co to za urządzenia? Kto może, a kto powinien z nich korzystać?

cyclotest_myWay_PaarJeśli szukasz lepszego i zdrowszego rozwiązania niż hormonalna antykoncepcja lub chcesz zwiększyć swoje szanse na zajście w upragnioną ciążę, komputery cyklu, a w szczególności najnowszej generacji monitory cyklu cyclotest myWay i cyclotest myPlan są właśnie dla Ciebie.


cyclotest_myWay_WEBJak Działa? Bardzo prosto.

Kto może, a kto powinien korzystać z komputerów cyklu?

Komputery cyklu są skonstruowane w taki sposób, aby wspomagać cię w codziennym życiu na każdym jego etapie. Jeśli
pragniesz zajść w ciążę, wówczas cyclotest myPlan i cyclotest Baby wyznaczą dni, kiedy masz największe szanse na poczęcie dziecka oraz dodatkowo pomogą ci zaplanować czas narodzin (funkcja przy cyclotest myPlan).

Jeśli jednak szukasz alternatywnej, zdrowej i skutecznej antykoncepcji, cyclotest myWay i cyclotest 2 Plus określą z wyprzedzeniem na cały cykl, kiedy masz dni niepłodne, a kiedy istnieje ryzyko poczęcia.

Ponadto nowej generacji cylotest myWay i myPlan z dotykowym ekranem pomogą ci kontrolować masę ciała, zadbają o odpowiednią pielęgnację skóry, wskażą nawet, kiedy możesz spodziewać się miesiączki lub czy występuje u ciebie niewydolcyclotest-myplan-bmi-501x334
ność jajników, którą należy jak najszybciej skonsultować z lekarzem, szczególnie jeśli planujesz zajść w ciążę.  Możesz swój monitor płodności informować także o jakimkolwiek zaburzeniu w cyklu, który może mieć wpływ na pomiar twojej temperatury, jak np. impreza, stres, gorączka, podróż, a także wskazywać, kiedy odbyłaś stosunek z zabezpieczeni
em lub nie. Monitory cyklu stają się nieodzownym gadżetem w sypialni nowoczesnej, dbającej o zdrowie kobiety.

Jaka jest skuteczność komputerów cyklu?

cyclotest2plusSkuteczność komputerów cyklu marki cyclotest® działających w oparciu o metodę objawowo-termiczną wynosi 99,7%. Komputery cyklu cyclotest® od 25 lat są uznaną i wiodącą marką monitorów cyklu w Niemczech i Austrii. W badaniu przeprowadzonym przez niezależną niemiecką organizację konsumencką (Stiftung Warentest) porównującą wszystkie dostępne komputery cyklu i monitory płodności, komputery cyklu cyclotest® zostały określone jako najlepsze na rynku, dodatkowo przystępne cenowo.

Więcej informacji na www.CyclotestPolska.pl  i www.NaturalnaPlodnosc.pl

Leave a Reply

Translate »

Share This

Share this post with your friends!

%d bloggers like this: