Cyclotest myWay i myPlan komputery cyklu nowej generacji


cyclotest_mywayCyclotest myWay i myPlan to komputery cyklu nowej generacji, które wyznaczają dni płodne i niepłodne w cyklu miesięcznym, dni te wyznaczane są indywidualnie dla Twojego cyklu. Skuteczność działania cyclotest myWay i myPlan wynosi 99,7% wg Niemieckiego Towarzystwa Ginekologiczno- Położniczego. 

Cyclotest myWay i myPlan precyzyjnie wyznaczają dni płodne i niepłodne w cyklu menstruacyjnym na podstawie pomiarów podstawowej
temperatury ciałazaraz po przebudzeniu, przed wstaniem z łóżka. Opcjonalnie istnieje możliwość wprowadzenia informacji o drugim wskaźniku płodności tj. śluzie płodnym, szyjce macicy, lub skoku hormonu LH, co jest wyjątkową funkcją dla komputerów cyklu.
Cyclotest myWay zapewnia antykoncepcję naturalną, bezpieczną i całkowicie bez hormonów, dostosowuje się całkowicie do potrzeb użytkowniczki i jest bardzo skuteczny zaś Cyclotest myPlan wyświetla status płodności na dzień bieżący oraz na następne dni, który  jest widoczny od razu na wyświetlaczu i pozwala na zaplanowanie poczęcia dziecka. Komputery Cyclotest  to produkty medyczne.
Wyprodukowane w Niemczech i posiadające certyfikat CE Cyclotest myWay i myPlan to jedyne komputery cyklu, które mogą być używane w ramach metody objawowo-termicznej. Metoda ta posiada 99,7% skuteczności. W badaniach przeprowadzonych przez Stiftung Warentest (Niemiecką Organizację Konsumencką), mini monitory cyklu Cyclotest, bazujące na metodzie objawowo-termicznej zostały ocenione najwyżej. „Wyprodukowano w Niemczech” – oznaczenie, które wciąż jest gwarancją jakości i wiarygodności.
cyclotest-myway-widok-dnia-501x334Zalety Cyclotest myWay i myPlan:
• Brak efektów ubocznych,
• Oparty na potrzebach kobiety,
• Przyjazny dla organizmu,
• Łatwy w obsłudze i intuicyjny
• Biokompatybilny z kobiecym organizmem
• Dokumentowanie ważnych wydarzeń w cyklu tj. stosunek, ból owulacyjny, krwawienie śródcykliczne,
• Ciekawe, dodatkowe funkcje i aplikacje np. kontrola BMI, alarm PMS, porady dotyczące pielęgnacji skóry, informacja o niewydolności jajników, planner narodzin dziecka, informacja o ciąży.

cyclotest myWay i myPlanKomputery cyklu Cyclotest myPlan
i Cyclotest myWay mają możliwość wygenerowania krzywej cyklu automatycznie, dzięki zapisanym w ich pamięci codziennym odczytom podstawowej temperatury ciała. Krzywa cyklu może zostać wygenerowana dla każdego cyklu jeśli pomiary temperatury wprowadzane są systematycznie. Wykresy można zgrać na komputer stacjonarny lub laptopa za pośrednictwem oprogramowania Cyclotest mySoftware.
Korzystanie z Cyclotest myWay i myPlan jest bezinwazyjne, mini komputery po prostu wspiera Cię w stosowaniu naturalnych metod planowania rodziny. To co czyni je wyjątkowymi,  to fakt, że dostosowują się do Twoich indywidualnych potrzeb, rytmu dnia i życia. Cyclotest myPlan i myWay nie stosują jednego, uniwersalnego modelu do wszystkich cykli menstruacyjnych! Przy minimalnym wysiłku możesz poznać swój indywidualny i pewny status płodności, w którym się aktualnie znajdujesz. Po więcej informacji zapraszamy na nasza stronę internetową www.CyclotestPolska.pl

Leave a Reply

Translate »

Share This

Share this post with your friends!

%d bloggers like this: