Cyclotest myWay i myPlan komputery cyklu nowej generacji

Komputer cyklu myWay

Komputer cyklu myWay

Komputery cyklu – Nowoczesna Antykoncepcja i Naturalne Planowanie Dziecka. Co to za urządzenia? Kto może, a kto powinien z nich korzystać?

Jeśli szukasz lepszego i zdrowszego rozwiązania niż hormonalna antykoncepcja lub chcesz zwiększyć swoje szanse na zajście w upragnioną ciążę, komputery cyklu, a w szczególności najnowszej generacji monitory cyklu cyclotest myWay i cyclotest myPlan są właśnie dla Ciebie.

Jak działa komputer cyklu? Bardzo prosto

Podstawową funkcją komputerów cyklu jest wyznaczanie dni płodnych i niepłodnych w cyklu miesięcznym kobiety – prosto, skutecznie i bez wysiłku. Nie musisz ręcznie tworzyć żadnych dodatkowych grafów czy profilów płodności lub kupować niezliczonej ilości jednorazowych testów owulacyjnych. Jak to jest możliwe? Dzięki analizie i ocenie sygnałów emitowanych przez kobiece ciało w czasie owulacji.

Jedyne, co musisz zrobić, to mierzyć swoją podstawową temperaturę ciała rano zaraz po przebudzeniu za pomocą zintegrowanego czujnika. Do analizy twojego cyklu wystarczą same dane temperatury, lecz możesz opcjonalnie (ale nie trzeba) dodać również drugi symptom owulacji, np. skok stężenia LH, zaobserwowany ból owulacyjny, śluz płodny, czy stan szyjki macicy. Taki proces nazywamy metodą objawowo-termiczną.

Kto może, a kto powinien korzystać z komputerów cyklu?

Komputer cyklu cyclotest

Komputer cyklu cyclotest

Komputery cyklu są skonstruowane w taki sposób, aby wspomagać cię w codziennym życiu na każdym jego etapie. Jeśli pragniesz zajść w ciążę, wówczas cyclotest myPlan i cyclotest Baby wyznaczą dni, kiedy masz największe szanse na poczęcie dziecka oraz dodatkowo pomogą ci zaplanować czas narodzin (funkcja przy cyclotest myPlan).

Jeśli jednak szukasz alternatywnej, zdrowej i skutecznej antykoncepcjicyclotest myWay i cyclotest 2 Plus określą z wyprzedzeniem na cały cykl, kiedy masz dni niepłodne, a kiedy istnieje ryzyko poczęcia.

Ponadto nowej generacji cylotest myWay i myPlan z dotykowym ekranem pomogą ci kontrolować masę ciała, zadbają o odpowiednią pielęgnację skóry, wskażą nawet, kiedy możesz spodziewać się miesiączki lub czy występuje u ciebie niewydolność jajników, którą należy jak najszybciej skonsultować z lekarzem, szczególnie jeśli planujesz zajść w ciążę.

Możesz swój monitor płodności informować także o jakimkolwiek zaburzeniu w cyklu, który może mieć wpływ na pomiar twojej temperatury, jak np. impreza, stres, gorączka, podróż, a także wskazywać, kiedy odbyłaś stosunek z zabezpieczeniem lub nie. Monitory cyklu stają się nieodzownym gadżetem w sypialni nowoczesnej, dbającej o zdrowie kobiety:

Jaka jest skuteczność komputerów cyklu?

Komputer cyklu cyclotest 2 plus

Komputer cyklu cyclotest 2 plus

Skuteczność komputerów cyklu marki cyclotest® działających w oparciu o metodę objawowo-termiczną wynosi 99,7%. Komputery cyklu cyclotest® od 25 lat są uznaną i wiodącą marką monitorów cyklu w Niemczech i Austrii. W badaniu przeprowadzonym przez niezależną niemiecką organizację konsumencką (Stiftung Warentest) porównującą wszystkie dostępne komputery cyklu i monitory płodności, komputery cyklu cyclotest® zostały określone jako najlepsze na rynku, dodatkowo przystępne cenowo.

Więcej informacji na www.CyclotestPolska.pl

 

 

Leave a Reply

Translate »

Share This

Share this post with your friends!

%d bloggers like this: