Naturalne sposoby na powiększenie biustu

Większość kobiet jest niezadowolona ze swojego biustu, jest za mały, za duży, ma zły kształt, jest asymetryczny itd.Pierwszą myślą związaną z poprawą wyglądu naszych piersi jest operacja plastyczna mająca na celu poprawę wszelkich niedociągnięć.
Często jednak zapominamy, że na wiele z powyższych dolegliwości dostępne domowe sposoby, którenie dają natychmiastowego efektu ale z całą pewnością bezpieczniejsze i tańsze.
Najczęstsza bolączką kobiet w odniesieniu do biustu jest ich rozmiar. Niezadowolenie z powodu zbyt małego biustu deklaruje bardzo duży odsetek kobiet. Jak go powiększyć bez ingerencji lekarza i skalpela? Oto kilka porad, jak w całkowicie naturalny i bezpieczny sposób powiększyć piersi.
1. Masaż piersi – dobrze wykonany masaż piersi wpływa zarówno na ich jędrność i elastyczność jak i na ich rozmiar. Regularne masowanie biustu to także świetna metoda dbania o zdrowie, gdyż w trakcie jego wykonywania możliwe jest wykrycie potencjalnych zmian w piersiach. Masaż piersi polegający na drenażu limfatycznym, czyli pobudzaniu limfy do sprawniejszego krążenia w naczyniach limfatycznych. Masaż limfatyczny ma korzystne działanie w zwalczaniu blizn po zabiegach w obrębie biustu (np. mastektomia), wspomagając regenerację i leczenie.
2. Zioła – palma sabałowa, nasiona kopru, kozieradka czy mniszek lekarski to najczęściej spotykany naturalne „powiększacze” biustu. Można je zażywać zarówno w formie tabletek jak i kremów czy balsamów.
3. Tabletki – w przypadku tabletek opinie są sprzeczne, osoby które je stosowały twierdzą, że po ich zażywaniu biust rzeczywiście się powiększył, natomiast zaraz po zaprzestaniu ich stosowania piersi wróciły do dawnego rozmiaru. Z drugiej strony mamy grupę użytkowniczek tego typu suplementów, które uważają, że tabletki trwale powiększyły im biust z uwagi na zawarte w nich składniki, które pobudzają receptory estrogenowe obecne w piersiach.  Przed podjęciem decyzji o zażywaniu tabletek powiększających biust  należy zapoznać się z ulotką lub zasięgnąć wiedzy lekarza, który oceni czy tabletki są bezpieczne dla zdrowia.
4. Kremy – kwas stearynowy i askorbinowy, wyciąg z alg, rumianku, lawendy, szałwii, olejki z awokado i jojoby, gliceryna to składniki, które najczęściej można spotkać w preparatach mających na celu powiększenie biustu. Mają one za zadanie poprawę struktury biustu, jego podniesienie co w efekcie daje efekt wypełnienia piersi, tak że wydają się większe.
5. Ćwiczenia – w internecie dostępnych jest wiele zestawów ćwiczeń mających na celu wzmocnienie mięśni klatki piersiowej i powiększenie biustu. Najczęściej są to ćwiczenia z udziałem ciężarków, pompki i spin doctor. Regularne wykonywanie takich ćwiczeń przyniesie efekt nie tylko w postaci powiększonego biustu ale także w postaci wzmocnionych mięśni ramion i klatki piersiowej.
6. Biustonosz – dobrze dobrany biustonosz to jeden z najprostszych sposobów na powiększenie biustu, niestety mało trwałym. Stanik typu push-up lub balkonetka w znakomity sposób podnoszą biust i dają wrażenie większych i pełnych piersi.
Jak widać operacja plastyczna to nie jest jedyne wyjście z sytuacji, w której jesteśmy niezadowolone ze swoich piersi. Pamiętajmy o tym, że kluczem do zadowolenia z siebie i swojego wyglądu jest samoakceptacja, jeśli jesteśmy piękne w swoich oczach to i w oczach osób trzecich tez takie będziemy.

FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi

Odwiedź nasz Sklep !

Masz problemy Zajść w Ciążę ? Szukasz Skutecznej i Bezpiecznej Antykoncepcji?

marker20 (3)Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

Icon made by Freepik from www.flaticon.com
Share This