, Naturalne sposoby na powiększenie biustu, Naturalna Płodność

Naturalne sposoby na powiększenie biustu

Większość kobiet jest niezadowolona ze swojego biustu, jest za mały, za duży, ma zły kształt, jest asymetryczny itd.Pierwszą myślą związaną z poprawą wyglądu naszych piersi jest operacja plastyczna mająca na celu poprawę wszelkich niedociągnięć.
Często jednak zapominamy, że na wiele z powyższych dolegliwości dostępne domowe sposoby, którenie dają natychmiastowego efektu ale z całą pewnością bezpieczniejsze i tańsze.
Najczęstsza bolączką kobiet w odniesieniu do biustu jest ich rozmiar. Niezadowolenie z powodu zbyt małego biustu deklaruje bardzo duży odsetek kobiet. Jak go powiększyć bez ingerencji lekarza i skalpela? Oto kilka porad, jak w całkowicie naturalny i bezpieczny sposób powiększyć piersi.
1. Masaż piersi – dobrze wykonany masaż piersi wpływa zarówno na ich jędrność i elastyczność jak i na ich rozmiar. Regularne masowanie biustu to także świetna metoda dbania o zdrowie, gdyż w trakcie jego wykonywania możliwe jest wykrycie potencjalnych zmian w piersiach. Masaż piersi polegający na drenażu limfatycznym, czyli pobudzaniu limfy do sprawniejszego krążenia w naczyniach limfatycznych. Masaż limfatyczny ma korzystne działanie w zwalczaniu blizn po zabiegach w obrębie biustu (np. mastektomia), wspomagając regenerację i leczenie.
2. Zioła – palma sabałowa, nasiona kopru, kozieradka czy mniszek lekarski to najczęściej spotykany naturalne „powiększacze” biustu. Można je zażywać zarówno w formie tabletek jak i kremów czy balsamów.
3. Tabletki – w przypadku tabletek opinie są sprzeczne, osoby które je stosowały twierdzą, że po ich zażywaniu biust rzeczywiście się powiększył, natomiast zaraz po zaprzestaniu ich stosowania piersi wróciły do dawnego rozmiaru. Z drugiej strony mamy grupę użytkowniczek tego typu suplementów, które uważają, że tabletki trwale powiększyły im biust z uwagi na zawarte w nich składniki, które pobudzają receptory estrogenowe obecne w piersiach.  Przed podjęciem decyzji o zażywaniu tabletek powiększających biust  należy zapoznać się z ulotką lub zasięgnąć wiedzy lekarza, który oceni czy tabletki są bezpieczne dla zdrowia.
4. Kremy – kwas stearynowy i askorbinowy, wyciąg z alg, rumianku, lawendy, szałwii, olejki z awokado i jojoby, gliceryna to składniki, które najczęściej można spotkać w preparatach mających na celu powiększenie biustu. Mają one za zadanie poprawę struktury biustu, jego podniesienie co w efekcie daje efekt wypełnienia piersi, tak że wydają się większe.
5. Ćwiczenia – w internecie dostępnych jest wiele zestawów ćwiczeń mających na celu wzmocnienie mięśni klatki piersiowej i powiększenie biustu. Najczęściej są to ćwiczenia z udziałem ciężarków, pompki i spin doctor. Regularne wykonywanie takich ćwiczeń przyniesie efekt nie tylko w postaci powiększonego biustu ale także w postaci wzmocnionych mięśni ramion i klatki piersiowej.
6. Biustonosz – dobrze dobrany biustonosz to jeden z najprostszych sposobów na powiększenie biustu, niestety mało trwałym. Stanik typu push-up lub balkonetka w znakomity sposób podnoszą biust i dają wrażenie większych i pełnych piersi.
Jak widać operacja plastyczna to nie jest jedyne wyjście z sytuacji, w której jesteśmy niezadowolone ze swoich piersi. Pamiętajmy o tym, że kluczem do zadowolenia z siebie i swojego wyglądu jest samoakceptacja, jeśli jesteśmy piękne w swoich oczach to i w oczach osób trzecich tez takie będziemy.
, Naturalne sposoby na powiększenie biustu, Naturalna Płodność

FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi

, Naturalne sposoby na powiększenie biustu, Naturalna Płodność

Odwiedź nasz Sklep !

Masz problemy Zajść w Ciążę ? Szukasz Skutecznej i Bezpiecznej Antykoncepcji?

marker20 (3)Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

Icon made by Freepik from www.flaticon.com
Translate »

Share This

Share this post with your friends!

%d bloggers like this: