olejkiZalety olejków do masażu.

Olejki do masażu

Chcesz podnieść temperaturę swojego zwiazku? A może dodać mu pikanterii?  Masaż z użyciem olejków zapewni Tobie iTwojemu partnerowi niezapomniane przeżycia i urozmaici Wasze życie intymne.
Zalet masażu erotycznego jest wiele odpręża i rozluźnia napięte mięśnie, relaksuje a przede wszystkim podnosi temperaturę związku.
Sprawia że nabieramy ochoty na seks i czujemny się dopieszczeni i kochani, co sprzyja budowaniu więzi i poczucia bliskości.
Masaż z użyciem olejków pobudza nie tylko zmysł dotyku. Kosmetyki zawierające olejki eteryczne mają działaniearomaterapeutyczne, a ich zapach jest bardziej subtelny niż zapach kosmetyków stworzonych na bazie syntetycznychskładników. Dodatkowo zawarte w nich naturalne oleje roślinne (tłoczone na zimno) bogate w nienasycone kwasytłuszczowe. Dzięki temu świetnie koją, odżywiają i nawilżają skórę. Ponieważ mają działanie lekko tonizujące, nadają siędo pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Ich aplikacja w połączeniu z masażem daje dużo lepsze rezultaty. Olejki możesz teżwykorzystać do kąpieli zwłaszcza tej we dwojewystarczy niewielka ilość, aby zmiękczyć wodę i nadać jej piękny zapach.
Olejki do masażu wykonane ze składników najwyższej jakości i naturalnego pochodzenia. Witamina E, antyoksydanty,naturalne ekstrakty wszystko z myślą o zdrowiu. Olejki hypoalergiczne, nie powoduja podraznień czy uczucia pieczeniabądź dyskomfortu.
Dlatego jesli chcesz pobudzić swojego partnera, sprawić mu przyjemność bądź spotęgować uczucie bliskości pomiędzy Wami, zdecyduj się na masaż erotyczny z użyciem olejków do masażu a przekonasz się sama jak pozytywnie wpłynie to na Wasz związek!

Odwiedź nasz Sklep

Planujesz dziecko ? Szukasz Bezpiecznej Antykoncepcji ?

marker20 (3)

Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

, Zalety olejków do masażu, Naturalna Płodność
, Zalety olejków do masażu, Naturalna Płodność

Jak Wyznaczyć Dni Płodne i Niepłodne

Wystarczy TYLKO kropla śliny. Wynik JUŻ po 5 minutach !

Odwiedź nasz Sklep

Masz problemy Zajść w Ciążę ? Szukasz Skutecznej i Bezpiecznej Antykoncepcji?

marker20 (3)Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

Icon made by Freepik from www.flaticon.com
Translate »

Share This

Share this post with your friends!

%d bloggers like this: