FemiGlove

FemiGlove –Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi.

Najnowsze statystyki donoszą,że rak piersi jest drugim zaraz po raku płucnowotworem powodującym największą śmiertelności wśród
kobiet.
Najczęściej na nowotwórpiersi zapadają kobiety pomiędzy 45 a 65 rokiem życiajednak nie oznacza to, że ryzyko zachorowania nie występuje w pozostałych grupach wiekowych, jest ono po prostu mniejsze.
Przyczyn takiego zjawiska jest kilka, jedna z nich to niska świadomość  kobiet o czynnikach ryzyka , kolejna to brak profilaktyki zarównow postaci samodzielnego badania piersi jak i badania piersi wykonywanego przez lekarza ginekologa.
Samodzielne badanie piersi powinny wykonywać kobiety już od 20-go roku życia, w odstępach miesięcznych, 7-10 dni po menstruacji. Wprzypadku kobiet, które ukończyły 50 rok życia (lub znajdują się w okresie menopauzy) samodzielne badanie piersi należy wykonywaćraz w miesiącu, zawsze tego samego dnia.
Samodzielne badanie piersi jest najprostszym sposobem na kontrolę stanu piersi i szybkie wykrycie wszelkich zmian w piersiach, któremogłyby przekształcić się w nowotwór.
W tym celu wprowadzono na rynek Specjalnie Opatentowaną Rękawicę do Samodzielnego Badania Piersi FemiGlove.
Rękawica do wykrywania zgrubień w piersiach ma rozmiar standardowej rękawicy i jest narzędziem wielokrotnego użytku, pomocnym w badaniu piersi w zaciszu domowym. Działanie rękawicy FemiGlove opiera się na naukowej zasadzie lokalizowania i powiększania.
Rękawica FemiGlove zwiększa czułość dotyku nawet 8-krotnie, poprzez specjalnie opatentowaną technologię wytwarzania, która redukuje tarcie pomiędzy palcami a skórą oraz zapobiega przemieszczaniu się guzków i zgrubień w trakcie badania.
Rękawica FemiGlove sprawia, że ruch jest płynny a zgrubienia dobrze wyczuwalne.  Zastosowanie takiej metody pozwala na bardziej dokładne badanie. Zwiększenie czułości dotyku nie jest możliwe w przypadku badania piersi za pomocą samych dłoni.
FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi, wielokrotnego użytku posiada szereg cech, które sprawiają że kobieta wyrabia w sobie zdrowy nawyk comiesięcznego badania piersi.
Rękawica FemiGlove:
  • zwiększa czułośc Twojego dotyku nawet 8-krotnie,
  • wielokrotnego użytku,
  • wygodna i łatwa w użyciu,
  • trwała – wystarcza na 3 lata,
  • całkowicie bezpieczna i samowystarczalna
  • przystępna cenowo
FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi jest narzędziem pomocniczym i w żadnym wypadku nie powinna zastępować regularnych badań u ginekologa, USG czy mammografii.

 

FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi

Odwiedź nasz Sklep !

Masz problemy Zajść w Ciążę ? Szukasz Skutecznej i Bezpiecznej Antykoncepcji?

marker20 (3)Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

Icon made by Freepik from www.flaticon.com
Share This