startBox1_BLubrykanty wspomagające zajście w ciążę

Na rynku istnieje wiele preparatów, które mają pozytywnie wpływać na proces zapłodnienia, szybkośc i żywotność plemników, a także zwiększać nawilżenie pochwy.

 

Ponieważ problem niepłodność wśród młodych ludzizaczyna przybierać coraz większe rozmiary, naukowcy, firmy farmaceutyczne i lekarze postanowili wspomóc matkę naturę i stworzyli żele oraz lubrykanty mające na celu przyspieszenie procesu zapłodnienia.

Jednym z takich preparatów jest lubrykant Conceive Plus, opracowany przez firmę Sasmar, we współpracy z ekspertami ze szpitali położniczych w Stanach Zjednoczonych.

Conceive Plus – lubrykant wspomagający zapłodnienie

Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich par, które starają się począć dziecko, eksperci z firmy Sasmar zaprojektowali żelConceive Plus. Jest on bardzo bezpieczne dla plemników i współgra z pH kobiecej pochwy. Imituje również śluz płodny kobiety  w celu poprawy mobilności spermy. Zawiera wapń i magnez, które minimalizują suchości pochwy i wspierają poczecie.
Conceive Plus jest przyjazny dla plemników, zwiększa ich mobilność, szybkość dotarcia do komórki jajowej i przedłuża ich żywotność.75_WHT_72dpiMar12-1
Conceive Plus jest produkowany według opatentowanej formuły: tworzy pH optymalne dla plemników i ich migracji.
Wykazano, że stosowanie wapnia i magnezu w żely intymneym Conceive Plus jest ważne zwłaszcza dla imitacji płodnego śluzu. Ten naukowo zaprojektowany żel pozytywnie wpływa na nasienie, zwiększając jego mobilność i przedłużając  żywotność.
Według badań klinicznych, Conceive Plus nie szkodzi rozwojowi zarodka w stadium blastocysty. Jest doskonały dla par, które chcą mieć dziecko.
Conceive Plus jest z powodzeniem stosowany przez kobiety, które chcą zwiększyć swoje szanse na poczęcie. Jako jedyny zawiera jony wapnia i magnezu, które są obecne we wszystkich płynach ustrojowych i są istotne dla żywotności komórek. Zawiera wapń i magnez, które są istotne dla żywotności plemników i ich migracji. Klinicznie przetestowany i zalecany przezlekarzy
Dlaczego warto korzystać z żely Conceive Plus?
  • Zaprojektowany specjalnie dla par, które chcą mieć dziecko
  • Zwiększa szanse na poczęcie
  • Pomaga w rozwiązywaniu problemu niepłodności
  • Zwiększa ruchliwość plemników i ich witalność
  • Ma zrównoważone pH, który jest przyjazny dla plemników

Wpływ Conceive Plus na plemniki:

, Lubrykanty wspomagające zajście w ciążę, Naturalna Płodność
Drugim takim preparatem jest żel Pree-Seed. Pre-Seed® Dopochwowy żel nawilżający dla par starających się o dziecko Zapewnia optymalne środowisko dla plemników Nie szkodzi plemnikom ani zarodkom Przebadany klinicznie i zalecany przez lekarzy Dostosowuje wartość pH do płodnego śluzu szyjki macicy

Pre-Seed®Pre-Seed - kartonik+aplikatory

Dopochwowy żel nawilżający dla par starających się o dziecko
• Zapewnia optymalne środowisko dla plemników
• Nie szkodzi plemnikom ani zarodkom
• Przebadany klinicznie i zalecany przez lekarzy
• Dostosowuje wartość pH do płodnego śluzu szyjki macicy
Wskazówki dotyczące zewnętrznego zastosowania żelu Pre-Seed®:
Wycisnąć niewielką ilość produktu (wielkości pięciozłotówki lub łyżeczki do herbaty) na czubki palców i nanieść w okolice narządów płciowych. W razie potrzeby zmienić ilość w celu osiągnięcia pożądanego nawilżenia. Łagodne składniki produktu Pre-Seed® wymagają zastosowania nieco większej ilości żelu, niż w przypadku innych produktów, aby zapewnić właściwy i długotrwały efekt nawilżenia.
OSTRZEŻENIA
• Pre-Seed® nie jest środkiem antykoncepcyjnym. Nie ma właściwości plemnikobójczych ani nie zakłóca działania plemników.
• Pre-Seed® jest produktem bardzo śliskim. Należy usunąć wszelkie jego wycieki, niezwłocznie po ich zauważeniu.
• Jeżeli stosowanie żelu Pre-Seed® powoduje podrażnienie lub dyskomfort, należy zaprzestać używania produktu. Jeśli objawy nie ustępują, należy skontaktować się z lekarzem.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować produktu w przypadku występowania czynnego zakażenia lub urazu pochwy. Jeśli pacjentka była niedawno poddana operacji, przed użyciem żelu powinna  zasięgnąć porady lekarza.
Składniki:
Woda oczyszczona, hydroksyetyloceluloza, Pluronic, sodu chlorek, sodu fosforan, karbomer, metyloparaben, sodu wodorotlenek, arabinogalaktan, potasu fosforan, propyloparaben.
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze 5° – 30°C
, Lubrykanty wspomagające zajście w ciążę, Naturalna Płodność

Odwiedź nasz Sklep

Planujesz dziecko ? Szukasz Bezpiecznej Antykoncepcji ?

marker20 (3)

Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

, Lubrykanty wspomagające zajście w ciążę, Naturalna Płodność

Odwiedź nasz Sklep

Masz problemy Zajść w Ciążę ? Szukasz Skutecznej i Bezpiecznej Antykoncepcji?

marker20 (3)Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

Icon made by Freepik from www.flaticon.com
Translate »