cyclotest_myPlan_WEBCyclotest myWay i myPlan – komputery cyklu nowej generacji

Niemiecka firma UEBE zauważyła ten trend już jakiś czas temu i wprowadziła na rynek komputery cyklu Cyclotest 2 Plus i Cyclotest Baby. Komputery te spisywały się tak dobrze, że firma postanowiła udoskonalić formułę i wypuściła na rynek serię nowych urządzeń – cyclotest myWay oraz cyclotest myPlan.
 
 
Cyclotest myWay i myPlan to komputery cyklu nowej generacji, które wyznaczają dni płodne i niepłodne w cyklu miesięcznym,  dni te wyznaczaneindywidualnie dla Twojego cyklu.
 
 
Skuteczność działania cyclotest myWay i myPlan wynosi 99,7% wg Niemieckiego Towarzystwa Ginekologiczno-Położniczego. Cyclotest myWay i myPlan precyzyjnie wyznaczają dni płodne i niepłodne w cyklu menstruacyjnym na podstawie pomiarów podstawowej cyclotest-myplan-dane-501x334temperatury ciała zarazpo przebudzeniu, przed wstaniem z łóżka.
 
 
Opcjonalnie istnieje możliwość wprowadzenia informacji o drugim wskaźniku płodności tj.  śluzie płodnym, szyjce macicy, lub skoku
hormonu LH, co jest wyjątkową funkcją dla komputerów cyklu.
 
 
Cyclotest myWay zapewnia antykoncepcję naturalną, bezpieczną i całkowicie bez hormonów, dostosowuje się całkowicie do potrzeb użytkowniczki i jest bardzo skuteczny, zaś Cyclotest myPlan wyświetla status płodności na dzień bieżący oraz na następne dni, który jest widoczny od razu na wyświetlaczu i pozwala na zaplanowanie poczęcia dziecka. Komputery Cyclotest  to produkty medyczne.

cyclotest-myplan-widok-dnia-501x334

Wyprodukowane w Niemczech i posiadające certyfikat CE Cyclotest myWay i myPlan to jedyne komputery cyklu, które mogą być używane w ramach metody objawowo-termicznej. Metoda ta posiada 99,7% skuteczności. W badaniach przeprowadzonych przez Stiftung Warentest (Niemiecką Organizację Konsumencką), mini monitory cyklu Cyclotest, bazujące na metodzie objawowo-termicznej zostały ocenione najwyżej. „Wyprodukowano w Niemczech” – oznaczenie, które wciąż jest gwarancją jakości i wiarygodności.

 

Zalety Cyclotest myWay i myPlan:
• Brak efektów ubocznych,
• Oparty na potrzebach kobiety,
• Przyjazny dla organizmu,
• Łatwy w obsłudze i intuicyjny
• Biokompatybilny z kobiecym organizmem
• Dokumentowanie ważnych wydarzeń w cyklu tj. stosunek, ból owulacyjny, krwawienie śródcykliczne,
• Ciekawe, dodatkowe funkcje i aplikacje np. kontrola BMI, alarm PMS, porady dotyczące pielęgnacji skóry, informacja o niewydolności jajników, planner narodzin dziecka, informacja o ciąży,
 
 
Komputery cyklu Cyclotest myPlan i Cyclotest myWay mają możliwość wygenerowania krzywej cyklu automatycznie, dzięki zapisanym w ich pamięci codziennym odczytom podstawowej temperatury ciała. Krzywa cyklu może zostać cyclotest_myWay_Fuehler_liegend_WEBwygenerowana dla każdego cyklu jeśli pomiary temperatury wprowadzane są systematycznie. Wykresy można zgrać na komputer stacjonarny lub laptopa za pośrednictwem oprogramowania Cyclotest mySoftware.
 
Korzystanie z Cyclotest myWay i myPlan jest bezinwazyjne, mini komputery po prostu wspiera Cię w stosowaniu naturalnych metod planowania rodziny. To co czyni je wyjątkowymi,  to fakt, że dostosowują się do Twoich indywidualnych potrzeb, rytmu dnia i życia. Cyclotest myPlan i myWay nie stosują jednego, uniwersalnego modelu do wszystkich cykli menstruacyjnych! Przy minimalnym wysiłku możesz poznać swój indywidualny i pewny status płodności, w którym się aktualnie znajdujesz.Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.CyclotestPolska.pl
komputery cyklu cyclotest, Cyclotest myWay i myPlan komputery cyklu nowej generacji, Naturalna Płodność

Odwiedź nasz Sklep

Planujesz dziecko ? Szukasz Bezpiecznej Antykoncepcji ?

marker20 (3)

Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

Odwiedź nasz Sklep

Masz problemy Zajść w Ciążę ? Szukasz Skutecznej i Bezpiecznej Antykoncepcji?

marker20 (3)Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

Icon made by Freepik from www.flaticon.com
Translate »

Share This

Share this post with your friends!

%d bloggers like this: