, Bransoletka płodności – reaktywacja kalendarzyka małżeńskiego, Naturalna PłodnośćBransoletka płodności – reaktywacja kalendarzyka małżeńskiego
Naturalne metody planowania rodziny i naturalnej antykoncepcji coraz częściej wychodzą poza granice kartki papieru idługopisu. Ostatnią nowinką w dziedzinie naturalnego planowania rodziny jest bransoletka płodności Cyclebeads.
Bransoletka płodności to kolorowe koraliki z których każdy kolor oznacza inną fazę w cyklu menstruacyjnym kobiety.  Takabransoletka ma za zadania pomóc kobiecie w wyznaczaniu jej dni płodnych i niepłodnych  oraz monitorować cyklmiesięczny w celu poczęcia bądź uniknięcia ciąży.
Jak działa bransoletka płodności?
Pierwszego dnia krwawienia menstruacyjnego kobieta zakłada gumowy pierścień na czerwony koralik. Każdego kolejnegodnia przesuwa gumowy pierścień o kolejny koralik w kierunku strzałki. Gdy gumowy pierścień znajduje się na czerwonymbądź kolorowym koraliku, szanse na zajście w ciąże bardzo małe. Jednak gdy pierścień znajduje się na białym koraliku–od 8 do 19 dniaoznacza to że kobieta jest w swojej fazie płodnej i prawdopodobieństwo zajście w ciążę jest wysokie.Jeśli kobieta nie chce zajść w ciążę powinna zachować wstrzemięźliwość bądź zastosować dodatkowe zabezpieczenie.
W komplecie z bransoletką płodności, kobieta otrzymuje kalendarz w którym może zaznaczyć pierwszy dzień cyklu by w sytuacji gdy zapomni na który dzień przesunąć pierścień, mogła spojrzeć w kalendarz i zaznaczyć właściwy koralik.
Bransoletka szczyci się 95% skutecznością potwierdzoną przez badania kliniczne na Uniwersytecie Georgetown jednak tylko w przypadku kobiet których cykle są regularne i trwają 26-32 dni. Jeśli kobieta ma nieregularne cykle bądź krótsze/dłuższe niż podane przez producenta, zaleca się skorzystanie z innej metody naturalnego planowania rodziny.
Poza bransoletką płodności producent oferuje również aplikację na smartfona oraz program online.

Odwiedź nasz Sklep

Planujesz dziecko ? Szukasz Bezpiecznej Antykoncepcji ?

marker20 (3)

Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

, Bransoletka płodności – reaktywacja kalendarzyka małżeńskiego, Naturalna Płodność

Odwiedź nasz Sklep

Masz problemy Zajść w Ciążę ? Szukasz Skutecznej i Bezpiecznej Antykoncepcji?

marker20 (3)Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

Icon made by Freepik from www.flaticon.com
Translate »