Jak ujędrnić biust?

, Jak ujędrnić biust?, Naturalna PłodnośćKażda kobieta niezależnie od rozmiaru jaki posiada chce mieć jędrne i zadbane piersi. Niestety kobiece ciało narażonejest na szereg czynników, które wpływają na elastyczność i jędrność naszej skóry: ciąża, karmienie piersią, dietyodchudzające, szybkie przybieranie na wadze czy problemy z gospodarką hormonalną to najczęstsze z nich. Co zatemzrobić żeby pomimo wszelkich trudności biust był jędrny i przykuwał męski wzrok? Poniżej podajemy proste sposoby nautrzymanie biustu w ryzach..
1. Dobrze dopasowany stanik – to klucz do jędrnego biustu, to on w głównej mierze podtrzymuje piersi przez większośćdnia. Dopasowany stanik to taki, który nie podjeżdża w górę pleców, miseczka obejmuje całą pierś i nie tworzą się tzw.bułki. Piersi trzymane mocno nawet w trakcie uprawiania sportu chociaż w takim przypadku zaleca się noszeniebiustonosza sportowego, który mocniej przytrzymuje piersi i absorbuje wstrząsy.
2. Naprzemienne prysznice ciepłą i zimną wodą nie brzmią jak coś przyjemnego ale świetnie radzą sobie z małoelastyczną skórą i cellulitem. Polewaj piersi, starając się ominąć sutki na przemian ciepłą i zimną wodą w żadnym raziewoda nie może być  gorąca i lodowata, chodzi nam tylko o wyczuwalną zmianę temperatury wody nie o poparzenia.
3. Chodź wyprostowanaprawidłowa postawa z wyprostowanym kręgosłupem i ściągniętymi łopatkami sprawia, żeTwój biust nie tylko lepiej się prezentuje ale również napina, co wzmacnia mięśnie klatki pm_8aaa36d132566ff052194bcca7b45bdapiersiowej. Pozycja zezgarbionymi plecami sprawia, że klatka piersiowa zapada się, podobnie jak nasze piersi.
4. Masaż biustu – regularny masaż biustu kolistymi ruchami z pomocą odpowiedniego kosmetyku ujędrniającego ma bardzo korzystny wpływ na skórę piersi. Masaż poprawia krążenie i sprawia, że tkanka piersi staje się napięta.
5. Ćwiczenia – pomimo tego, że piersi składają się głównie z tkanki tłuszczowej, podtrzymywane są przez mięśnie klatki piersiowej, które jak każdy mięsień powinny być trenowane. Ćwiczenia sprzyjające podniesieniu i ujędrnieniu  biustu to pływanie żabką, damskie pompki itp.
gk
Codzienną pielęgnację biustu mogą stosować kobiety w każdym wieku gdyż jest to inwestycja w nasze zdrowie i piękny wygląd, który jest podstawą naszego dobrego samopoczucia.

Leave a Reply

Translate »

Share This

Share this post with your friends!

%d bloggers like this: