Tampony Beppy – tampony do seksu podczas okresu

Tampony BEPPY

Tampony BEPPY

Tampony Beppy są z powodzeniem stosowane przez kobiety z całego świata juz od 10 lat !

Tampony Beppy wykonane są z bardzo miękkiej, elastycznej gąbki i oferują niewidzialna ochronę nawet do 8 godzin. Są bardzo dyskretne i niewidoczne ponieważ nie posiadają sznureczków. Wyprodukowane w jednym uniwersalnym rozmiarze, dopasowują się do kształtu Twojego ciała. Tampony Beppy są hypoalergiczne.

Uprawianie sportu z tamponami Beppy nie stanowi żadnego problemu

Uprawianie sportu z tamponami Beppy

Uprawianie sportu z tamponami Beppy

Tampony Beppy dają bezpieczne poczucie komfortu, kiedy uprawiasz sport. Z tymi tamponami, nie trzeba już rezygnować z aktywności sportowej podczas okresu. Beppy zawsze pozostaje na swoim miejscu i nie przecieka. To nie ważne czy uprawiasz Pilates czy grasz w siatkówkę na plaży, tampony Beppy zawsze zapewnia optymalną ochronę.

Beppy jest również popularny wśród kobiet, które uprawiają sport wytrzymałościowo. Z tamponem Beppy można przebiec nawet maraton, nie przejmując się niczym co związane z okresem.

Seks w czasie okresu – żaden problem!

Seks w czasie okresu z tamponami Beppy

Seks w czasie okresu z tamponami Beppy

Z tamponem Beppy można uprawiać seks podczas okresu. Dzięki strukturze gąbki i kształtowi tamponu, można mieć stosunek płciowy bez zastrzeżeń gdyż oddziela on szyjkę macicy od  pochwy. Jednak, podobnie jak wszystkie inne tampony, Beppy nie jest antykoncepcyjny. 

Tampony Beppy sa doskonałym rozwiązaniem w przypadku odczuwania bólu szyjki macicy w trakcie stosunku. Tampon w kształcie gabki chroni szyjkę macicy przed bezpośrednim kontaktem z członkiem co umozliwia zmniejszenie bądź wyeliminowanie bólu.

„Gąbka jest jednym z najbardziej dogodnych produktów jakich kiedukolwiek używałam. jest łatwa w stosowaniu i wygodna. Nie przecieka, nie powoduje nieprzyjemnego uczucia dyskomfortu i jest bardzo higieniczny w przeciwieństwie do tradycyjnych tamponów. Używam ich od wielu miesięcy i śmiało mogę powiedzieć że nie wyobrażam sobie nie mieć ich przy sobie w czasie okresu. Są rewelacyjne!” – Anna z Krakowa.

Z tamponem Beppy możesz

  • Pływać, brać kąpiel

    Tampony Beppy - basen

    Tampony Beppy – basen

  • Iść do sauny
  • Uprawiać seks
  • Uprawiać sport
  • Wychodzić wszędzie tam, gdzie krępowałaś się mając zwykłe tampony ze sznurkami
  • Spać

Tampony Beppy opracowane dla kobiet przez zespół ginekologów

Beppy tampon został opracowany przez grupę najlepszych lekarzy ginekologów we współpracy z kobieta inzynierem z Uniwersytetu erazma w Rotterdamie.  Łatwy w użyciu i niezwykle higieniczny tampon bez sznurków, zaprojektowany dla maksymalnej wygody i optymalnej ochrony.

Więcej informacji o tamponach Beppy znajdziesz tutaj:

www.BEPPY.pl

Umieszczanie i wyjmowanie tamponów BEPPY

Film instruktażowy

Leave a Reply

Translate »