Tampony Beppy – tampony bez sznureczków, z którymi możesz uprawiać sport i seks w trakcie okresu!

Tampony Beppy są z powodzeniem stosowane przez kobiety z całego świata juz od 10 lat !!

baner beppy 2 02 bb

 • Wykonane z bardzo miękkiej, elastycznej gąbki
 • Oferują niewidzialna ochronę nawet do 8 godzin
 • Są bardzo dyskretne i niewidoczne ponieważ nie posiadają sznureczków
 • Wyprodukowany w jednym uniwersalnym rozmiarze, dopasowuje się do kształtu Twojego ciała
 • Są hypoalergiczne

Uprawianie sportu z tamponami Beppy nie stanowi żadnego problemu. 

An attractive young woman having fun riding her bicycle

Beppy tampony dają bezpieczne poczucie komfortu, kiedy uprawiasz sport. Z tymi tamponami, nie trzeba już rezygnować z aktywności sportowej podczas okresu. Beppy zawsze pozostaje na swoim miejscu i nie przecieka. To nie ważne czy uprawiasz Pilates czy grasz w siatkówkę na plaży, Beppy zawsze zapewnia optymalną ochronę.
Beppy jest również popularny wśród kobiet, które uprawiają sport wytrzymałościowo. Z tamponem Beppy można przebiec nawet maraton, nie przejmując się niczym co związane z okresem.

Sex w czasie okresu – żaden problem!

Paar unter DeckeZ tamponem Beppy można uprawiać seks podczas okresu. Dzięki strukturze gąbki i kształtowi tamponu, można mieć stosunek płciowy bez zastrzeżeń gdyż oddziela on szyjkę macicy od  pochwy. Jednak, podobnie jak wszystkie inne tampony, Beppy nie jest antykoncepcyjny. 

Tampony Beppy sa doskonałym rozwiązaniem w przypadku odczuwania bólu szyjki macicy w trakcie stosunku. Tampon w kształcie gabki chroni szyjkę macicy przed bezpośrednim kontaktem z członkiem co umozliwia zmienjszenie bądź wyeliminowanie bólu.

„Gąbka jest jednym z najbardziej dogodnych produktów jakich kiedukolwiek używałam. jest łatwa w stosowaniu i wygodna. Nie przecieka, nie powoduje nieprzyjemnego uczucia dyskomfortu i jest bardzo higieniczny w przeciwieństwie do tradycyjnych tamponów. Używam ich od wielu miesięcy i śmiało mogę powiedzieć że nie wyobrażam sobie nie mieć ich przy sobie w czasie okresu. Są rewelacyjne!” – Anna z Krakowa.

Tampony Beppy dostepne są w dwóch wersjach:8+2box_dry

1/ Tampony Beppy DRY – suche 8 szt. (paczka)

Seks w czasie okresu

 

 • wykonane z poliuretanowej gabki,
 • dopasowują się do kształtu ciała
 • są hypoalergiczne

2/ Tampony Beppy WET – wilgotne 8 szt. (paczka)Tampons-Comfort-wet-einzel

 • wykonane z poliuretanowej gąbki
 • nawliżane żelem o pH zbliżonym do pH kobiecej pochwy
 • posiadają otwór ułatwiający wyciąganie
 • zawiera kwas mlekowy o dziłaniu bakterio i grzybobójczy

Z tamponem Beppy możesz:

pm_6f77eee446a8a33c3ba76609984e6b9f

 • Pływać, brać kąpiel
 • Iść do sauny
 • Uprawiać seks
 • Uprawiać sport
 • Wychodzić wszędzie tam, gdzie krępowałaś się mając zwykłe tampony ze sznurkami
 • Spać

spa hydrotherapy woman waterfall jet turquoise swimming pool water

Beppy tampon został opracowany przez grupę najlepszych lekarzy ginekologów we współpracy z kobieta inzynierem z Uniwersytetu erazma w Rotterdamie.  Łatwy w użyciu i niezwykle higieniczny tampon bez sznurków, zaprojektowany dla maksymalnej wygody i optymalnej ochrony.

Beautiful young females relaxing in wooden spa room, eyes closed

Tampon Beppy – umieszczanie

Umieszczanie go jest bardzo łatwe, ponieważ Beppy jest zwilżony specjalnym żelem,  który utrzymuje naturalną równowagę pH w pochwie.

Przeczytaj instrukcję przed użyciem:

 • Po pierwsze umyj ręce i wyjmij tampon Beppy z opakowania.
 • Ściśnij tampon jak gąbkę. Trzymaj wargi sromowe otwarte a drugą ręką palcem wskazującym i włóż tampon głęboko do pochwy aż pod szyjkę macicy.
 • Nigdy nie trzymaj go dłużej w pochwie niż 8 godzin, zanim włożysz kolejny Beppy

Obejrzyj film instruktażowy:

Dzięki specjalnemu kształtowi, tampon Beppy łatwo umieścić. Testy dermatologiczne i kliniczne wykazały, że Beppy nie powoduje podrażnień i jest bezpieczny w użyciu. Tampon jest ergonomicznie tak dobrze wykonany, że nawet nie zauważysz, że właśnie go nosisz. Więc prosimy uważać, aby nie pozostawiać Beppy dłużej niż 8 godzin maksymalnie.

Tampon Beppy – wyjmowanie:

 • Włóż palec do specjalnego otworu i pociągnij Beppy tampon. Może być wygodniej gdy podniesiesz jedną nogę. Jeśli są jeszcze problemy to możesz wprowadzić trochę wody do pochwy, Beppy tampon wtedy przesunie się w dół szybciej.
 • Nigdy nie należy używać ponownie tego samego tamponu Beppy.
 • Nigdy nie wyrzucaj Beppy w toalecie, ponieważ może to powodować zatkanie. Użyj kosza.
 • Jeśli wszystkie sposoby zawiodą i nie można łatwo znaleźć pętli, można wtedy kucnąć i używać 2 palców w uchwyt pęsety do wyciągnięcia tampon.

Najczęściej zadawane pytania:

Skąd będę wiedziała, że tampon został prawidłowo założony?

Tak jak w przypadku zwykłego tampony, gdy nie czujesz obecności tamponu w pochwie oznacza to że został on prawidłowo założony. Tampony Beppy powinny być włożone głęboko do pochwy, co nie zmienia faktu że płytsze umiejscowienie tamponu nie wpływa na jego skuteczność.

Czy tampon nie jest za duży? Czy będzie pasował?

Oczywiście że będzie pasował. Po włożeniu tampon dopasowuje się do kształtu ciała kobiety dlatego jest tak wygodny i niewyczuwalny.

Czy istnieje możliwość zbyt głębokiego włożenia tamponu?

Nie, nie ma takiej możliwości. Przejście pomiędzy szyjką macicy a waginą jest zbyt wąskie by tampon Beppy mógł się przez nie przecisnąć.

Jak wyciągnąć tampon Beppy?

Przede wszystkim rozluźnij się  wybierz najbardziej dogodną dla siebie pozycję. W przypadku tampony Beppy Wet po prostu znajdź otwór w tamponie i pociągnij go. W przypadku tamponu Beppy Dry włóż dwa palce, ściśnij tampon i wyciągnij go z pochwy.

Czy tampon Beppy można równie łatwo wyciągnąć nawet gdy jest głęboko w pochwie?

Po stosunku, tampon Beppy jest umieszczony nieco głębiej w pochwie. Jednocześnie pochwa jest wciąż maksymalnie rozciągnięta, dlatego przed wyjęciem tamponu odczekaj chwilę. Najłatwiej będzie Ci usunąć tampon w trakcie brania prysznica lub kąpieli w wannie. Wtedy jesteś rozluźniona a pochwa jest nawilżona i miękka. Możesz tez zastosować prysznic dopochwowy, wtedy tampon nasiąknie i nieco obniży się w pochwie co ułatwi jego wyjęcie.

Dlaczego tampony Beppy nie mają żadnych sznurków?

Tampony Beppy nie posiadają sznurków ze względów użytkowych i estetycznych. Brak sznurków sprawia że są one bardzo dyskretne i można w nich śmiało nosić skąpe szorty czy kostium kąpielowy.

Czy tampony bez sznureczków są higieniczne?

Tampony Beppy są tak samo higieniczne jak zwykłe tampony, tak długo jak pamiętasz o umyciu rak przed ich założeniem i wyjęciem.

Nie mogę wyjąć tamponu, co teraz?

Przede wszystkim zachowaj spokój, zrelaksuj się. Wykonaj prysznic dopochwowy, spowoduje on napęcznienie tamponu i osunięcie się go w pochwie. Jeśli to nie pomoże ukucnij i lekko prąc, spróbuj wyciągnąć tampon dwoma palcami (chwyt pęsety).

Czy mogę stosować tampony Beppy chodząc do sauny?

Tak, możesz korzystać z tamponów Beppy chodząc do sauny.

Jak długo mogę nosić tampon Beppy?

To zależy od dnia i stopnie nasilenie menstruacji. W trakcie pierwszych dni miesiączki zaleca się wymianę tamponu co 2-4 godziny. W drugiej części okresu, gdy krwawienie nie jest bardzo obfite można wymieniać tampon co 6-8 godzin. Pamiętaj by przed włożeniem nowego tamponu najpierw wyciągnąć tampon zużyty.

Czy partner czuje tampon Beppy w trakcie stosunku?

Gdy jesteś podniecona, Twoja pochwa jest bardziej rozciągliwa. Po włożeniu tampon dostosowuje się do temperatury otoczenia i w strukturze przypomina ściany pochwy. Dla mężczyzny tampon Beppy będzie odczuwalny jak szyjka macicy, jeśli masz stałego partnera może on zauważyć różnicę ale obecność tampony Beppy nie wpływa na długość i jakość stosunku.

Czy z tamponem Beppy mogę normalnie oddawać mocz?

Tak, tampon znajduje się głęboko w pochwie. Pochwa, odbyt i cewka moczowa są od siebie oddzielone. dlatego też nie ma potrzeby byś wymieniała tampon za każdym razem gdy korzystasz z toalety.

Czy mogę używać tamponu Beppy w trakcie snu?

Tak, ponieważ tampon Beppy został zaprojektowany tak by dopasowywał się do kształtu ciała kobiety. Dlatego też bez względu na to jaką pozycję przybierzesz, tampon nie będzie wyczuwalny. Zaleca się  zakładanie tampony Beppy tuż przed położeniem się spać i wyjęcie go zaraz po przebudzeniu, zwłaszcza w dni w których menstruacja jest najbardziej obfita.

Czy z tamponem Beppy mogę pływać?

Oczywiście, z tamponem Beppy możesz robić wszystko na co masz ochotę, uprawiać sport, pływać, chodzić do sauny a nawet uprawić seks.

Czy mogę stracić dziewictwo stosując tampony Beppy?

Niestety istnieje taka możliwość. Jeśli otwór w błonie dziewiczej jest mało elastyczny, może okazać się on zbyt mały dla tamponu Beppy. Próba siłowego włożenia tamponu może zakończyć się przebiciem błony dziewiczej.

Mam wkładkę wewnątrzmaciczną, czy sznureczki wkładki mogą się przykleić do tamponu Beppy?

Bez obaw, sznurki od wkładki nie przykleją się do tamponu.

Czy mogę użyć tamponu Beppy więcej niż jeden raz?

Nie, tampony Beppy są jednorazowego użytku.

Tampony Beppy dostępne są tylko w jednym rozmiarze. Czy pasują każdej kobiecie?

To prawda, tampony Beppy występuję w jednym, uniwersalnym rozmiarze, który zawsze pasuje. Beppy to elastyczne i miękkie gąbki, które dostosowują się do ciała każdej kobiety.

Czy tampony Beppy są hypoalergiczne?

Tak, tampony Beppy są hypoalergiczne. Dodatkowo tampony Beppy Wet nawilżane są żelem o pH zbliżonym do pH kobiecej pochwy o przyjemnym lawendowym zapachu.

Tampony Beppy - tampony bez sznureczków do uprawiania sportu i seksu podczas okresu

Odwiedź nasz Sklep

Masz problemy Zajść w Ciążę ? Szukasz Skutecznej i Bezpiecznej Antykoncepcji?

marker20 (3)Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

Icon made by Freepik from www.flaticon.com

Share This

Share this post with your friends!