Tabletki na potencję dla kobiet

, Tabletki na potencję dla kobiet, Naturalna PłodnośćTabletki na potencję dla kobiet

O niebieskiej tabletce słyszał chyba każdy.  Odkąd została wprowadzona na rynek, zrewolucjonizowała życie seksualne mężczyzn. Stała się zbawieniem dla panów mających problemy z erekcją i cierpiących na impotencję. Jednak nie tylko mężczyźni mają problemy w sypialni. Dotyczą one również wielu kobiet na całym świecie, które odczuwają brak ochoty na seks i obniżone libido.  W związku  z tym zaczęto szukać  rozwiązania tego problemu i kobiecego odpowiednika słynnej viagry. Badania pokazują, że być może się to udało i w najbliższym czasie na polski rynek farmaceutyczny zostanie wprowadzona „różowa tabletka”.

Do tej pory panie mogły czuć się poszkodowane w kwestii leczenia obniżonego libido, kłopotów z osiągnięciem orgazmu i braku ochoty na seks. O ile mężczyźni mieli do dyspozycji niebieską tabletkę, to panią pozostawały do dyspozycji jedynie suplementy, preparaty ziołowe i ewentualnie środki hormonalne. Leku sensu stricto działającego bezpośrednio na tego typu problemy nie było. Teraz powinno  się to zmienić, ponieważ niebawem ma zostać opatentowana „różowa tabletka” zawierająca ten sam składnik, co Viagra – Sildenafil. Lek ten jest przeznaczony dla kobiet, które odczuwają spadek libido, brak ochoty na seks i problemy z osiągnięciem orgazmu. Producent podkreśla, że kobiety stosujące go będą miały dużo większą satysfakcję z seksu, dłuższy i intensywniejszy orgazm, a także szansę na jego wielokrotne osiągnięcie. „Różowa tabletka” ma między innymi znacznie zwiększać ukrwienie narządów płciowych, co silnie wzmacnia doznania i uwrażliwia na dotyk i wszelkie bodźce. Niestety zażywanie tego leku ma także swoje złe strony, ponieważ lista ewentualnych skutków ubocznych jest dość długa (mdłości, bóle głowy, zgaga itd.) oraz istnieje sporo przeciwskazań do stosowania go, m.in.: choroby serca, problemy z ciśnieniem, ciąża itd. Na tę chwilę nie jest jeszcze dostępna na naszym rynku farmaceutycznym.

Obecnie panie mają do dyspozycji suplementy zawierające składniki takie jak żeń-szeń, kofeina, l-arginina, które pobudzają, redukują stres i działają jak afrodyzjaki. W związku z tym, że nie są uznawane za leki i nie spowodują u nas poważniejszych konsekwencji zdrowotnych, co może się stać w przypadku omawianego leku na kobiecą potencję. W przypadku zachwianego libido główną rolę może odgrywać stres, przepracowanie, brak czasu, zmęczenie i różne czynniki psychiczne. Dlatego nim sięgniemy po jakiekolwiek suplementy, czy leki zastanówmy się najpierw jaka może być przyczyna braku ochoty na miłosne igraszki. Czasem wystarczy zmienić tryb życia, poprawić relacje z partnerem, czy odstresować się, aby wszystko wróciło do normy i żadne dodatkowe środki nie będą nam potrzebne. Jeśli jednak problem nie mija skonsultujmy się z lekarzem, np. ginekologiem, czy seksuologiem. Ten pierwszy pomoże nam, jeśli źródło kłopotów z libido tkwi w hormonach, natomiast seksuolog zajmie się psychicznymi czynnikami problemu.

Translate »