21cb4621af45dbcceb23aeb057615917Każda kobieta niezależnie od rozmiaru jaki posiada chce mieć jędrne i zadbane piersi. Niestety kobiece ciało narażonejest na szereg czynników, które wpływają na elastyczność i jędrność naszej skóry: ciąża, karmienie piersią, dietyodchudzające, szybkie przybieranie na wadze czy problemy z gospodarką hormonalną to najczęstsze z nich. Co zatemzrobić żeby pomimo wszelkich trudności biust był jędrny i przykuwał męski wzrok? Poniżej podajemy proste sposoby nautrzymanie biustu w ryzach.

 

1. Dobrze dopasowany stanik – to klucz do jędrnego biustu, to on w głównej mierze podtrzymuje piersi przez większość dnia. Dopasowany stanik to taki, który nie podjeżdża w górę pleców, miseczka obejmuje całą pierś i nie tworzą się tzw. bułki. Piersi trzymane są mocno nawet w trakcie uprawiania sportu chociaż w takim przypadku zaleca się noszenie biustonosza sportowego, który mocniej przytrzymuje piersi i absorbuje wstrząsy.
2. Naprzemienne prysznice ciepłą i zimną wodą – nie brzmią jak coś przyjemnego ale świetnie radzą sobie z mało elastyczną skórą i cellulitem. Polewaj piersi, starając się ominąć sutki na przemian ciepłą i zimną wodą w żadnym razie woda nie może być  gorąca i lodowata, chodzi nam tylko o wyczuwalną zmianę temperatury wody nie o poparzenia.
3. Chodź wyprostowana – prawidłowa postawa z wyprostowanym kręgosłupem i ściągniętymi łopatkami sprawia, że Twój biust nie tylko lepiej się prezentuje ale również napina, co wzmacnia mięśnie klatki piersiowej. Pozycja ze zgarbionymi plecami sprawia, że klatka piersiowa zapada się, podobnie jak nasze piersi.
4. Masaż biustu – regularny masaż biustu kolistymi ruchami z pomocą odpowiedniego kosmetyku ujędrniającego ma bardzo korzystny wpływ na skórę piersi. Masaż poprawia krążenie i sprawia, że tkanka piersi staje się napięta.
5. Ćwiczenia – pomimo tego, że piersi składają się głównie z tkanki tłuszczowej, podtrzymywane są przez mięśnie klatki piersiowej, które jak każdy mięsień powinny być trenowane. Ćwiczenia sprzyjające podniesieniu i ujędrnieniu  biustu to pływanie żabką, damskie pompki itp.
Codzienną pielęgnację biustu mogą stosować kobiety w każdym wieku gdyż jest to inwestycja w nasze zdrowie i piękny wygląd, który jest podstawą naszego dobrego samopoczucia.

 

, Jak ujędrnić biust?, Naturalna Płodność
, Jak ujędrnić biust?, Naturalna Płodność

FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi

, Jak ujędrnić biust?, Naturalna Płodność

Odwiedź nasz Sklep !

Masz problemy Zajść w Ciążę ? Szukasz Skutecznej i Bezpiecznej Antykoncepcji?

marker20 (3)Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

Icon made by Freepik from www.flaticon.com
Translate »