f4e66cbba8aa9bd21c0f354868762624

7 cennych wskazówek jak dbać o biust by był piękny i zdrowy.

Większość kobiet marzy o pięknym, zdrowym i zadbanym biuście, który cieszyłby nie tylko jej ale również męskie oko.Dbanie o biust powinno dotyczyć każdej kobiety a powszechne opinie, że to głównie  kobiety z dużym biustem powinny oniego dbać, należy włożyć między bajki.  Wbrew pozorom codzienna pielęgnacja biustu nie zajmuje dużo czasu, jest łatwai przyjemna, wystarczy tylko pamiętać o kilku prostych zasadach.

1. Kosmetykijak wiadomo, piersi składają się w głównej mierze z tkanki tłuszczowej, która z natury nie jest gładka, napięta i jędrna. Z tego właśnie powodu musimy nieco wspomóc nasze piersi i dostarczać im pomocy z zewnątrz a dostępne na rynku kremy, balsamy i serum mają nam w tym pomóc. Na półkach dostępna jest szeroka paleta specyfików mających na celu polepszenie wyglądu i struktury naszego biustu ujędrnianie, podnoszenie a nawet powiększanie jest w zasięgu naszej ręki. Należy jednak pamiętać, że skóra jest bardzo delikatna i podatna na czynniki zewnętrzne dlatego kosmetyk musi być dobrej jakości.
2. Waga ciała – piersi z racji swej budowy mocno odczuwają wszelkie wahania wagi, którym poddawany jest organizm. Nagłe, niekontrolowane przybieranie na wadze powoduje, że skora rozciąga się w nienaturalnie szybkim dla niej tempie i powstają rozstępy. Mało elastyczna, „sflaczała” skóra piersi to z kolei efekt szybkiego chudnięcia, którego też należy unikać. Najlepszą radą jest osiągniecie złotego środka, co nie jest proste ale najkorzystniejsze dla naszego biustu.
3. Zimne i ciepłe prysznice – nie chodzi tu o branie lodowatych kąpieli na przemian z gorącymi a raczej o szybkie i naprzemienne prysznice, podczas których skóra piersi nabiera elastyczności. Jeśli nie znosisz zimnej wody i takie prysznice  to dla Ciebie raczej tortura, pamiętaj by nie brać zbyt gorących kąpieli i nie zanurzać się w niej po szyję.
4. Złuszczanie martwego naskórka (peeling) – zastosowanie peelingu w pielęgnacji piersi ma takie samo zastosowanie jak w przypadku innych części ciała. Peeling złuszcza martwy naskórek, odświeża skórę i sprawia, że wszelkie kremy i balsamy lepiej się wchłaniają i spełniają swoją rolę.
5. Odpowiednia dieta bogata w warzywa i owoce – zbilansowana dieta ma zbawienny wpływ na cały organizm a co za tym idzie również na biust. Witaminy i minerały zawarte w warzywach i owocach mają bezpośredni wpływ na jakość i kondycję skóry.
6. Dobrze dobrany biustonosz – to jeden z kluczy do utrzymania jędrnego i  ładnego biustu. Odpowiednio dobrany stanik to gwarancja dobrze wymodelowanych piersi bez użycia skalpela.
7. Ćwiczenia – w przypadku ćwiczeń i piersi najlepiej sprawdza się pływanie, gdyż w trakcie wykonywaniu ruchów górnymi kończynami, ćwiczymy i wzmacniamy mięśnie klatki piersiowej.
Jak widać codzienna pielęgnacja biustu to nie jest fizyka kwantowa i zajmuje naprawdę niewiele czasu. Zdrowe nawyki to zdrowe i zadbane piersi!

 

jak dbać o biust, 7 cennych wskazówek jak dbać o biust by był piękny i zdrowy, Naturalna Płodność
jak dbać o biust, 7 cennych wskazówek jak dbać o biust by był piękny i zdrowy, Naturalna Płodność
FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi
jak dbać o biust, 7 cennych wskazówek jak dbać o biust by był piękny i zdrowy, Naturalna Płodność
jak dbać o biust, 7 cennych wskazówek jak dbać o biust by był piękny i zdrowy, Naturalna Płodność

Odwiedź nasz Sklep !

Masz problemy Zajść w Ciążę ? Szukasz Skutecznej i Bezpiecznej Antykoncepcji?

marker20 (3)Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

Icon made by Freepik from www.flaticon.com
Translate »