FemiGlove

FemiGlove

Nowoczesne narzędzie do samodzielnego badania piersi – FemiGlove

FemiGlove – specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi, wielokrotnego użytku.

www.FemiGlove.pl

Najnowsze statystyki donoszą, że rak piersi jest drugim zaraz po raku płuc, nowotworem powodującym największą śmiertelności wśród kobiet. Najczęściej na nowotwór piersi zapadają kobiety pomiędzy 45 a 65 rokiem życia, jednak nie oznacza to, że ryzyko zachorowania nie występuje w pozostałych grupach wiekowych, jest ono po prostu mniejsze.

FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi, wielokrotnego użytku jako pomoc w propagowaniu profilaktyki raka piersi: o sposobie działania, zaletach i wadach rozmawiamy z Katarzyną Szylik, Specjalistą ds. Nowych Technologii.

Rękawica do samodzielnego badania piersi, co to za produkt?photo_2_small2

Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi FemiGlove to specjalne „szkło powiększające” – opatentowane narzędzie opierające na naukowej zasadzie lokalizowania i powiększania. Rękawica FemiGlove zwiększa czułość dotyku nawet 8-krotnie, redukuje tarcie pomiędzy skórą piersi a palcami oraz zapobiega przesuwaniu się guzków i zgrubień w trakcie badania. Głównym zadaniem rękawicy FemiGlove jest ułatwienie kobietom samodzielnego badania piersi i jednocześnie wyrobienie u nich zdrowego nawyku samobadania, a w ten sposób zmniejszenie liczby kobiet zapadających na raka piersi poprzez wczesne jego wykrycie.

Rozumiem, ale samodzielne badanie piersi można równie dobrze przeprowadzić tylko za pomocą dłoni, po co więc rękawica?

Rękawica FemiGlove wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które tworząc całość  wygładzają ruchy palców oraz działają jak katalizator wzmacniający zmysł dotyku oraz zwiększający efektywność i dokładność badania za pomocą dłoni.  Drobne zgrubienia, guzki lub deformacje piersi mogą być słabo wyczuwalne podczas badania samą dłonią, gdyż zarówno powierzchnia palców jak i piersi nie jest idealnie gładka, FemiGlove sprawia, że dłoń idealnie „ślizga” się po powierzchni piersi i rozpoznaje wszelkie nieprawidłowości.

Wydaje się że rękawica FemiGlove nie ma wad, czy to możliwe?

Rzeczywiście w samym produkcie i metodzie działania trudno dopatrzyć się wad. FemiGlove jest narzędziem wielokrotnego użytku, z którego może korzystać kilka kobiet w rodzinie, jest łatwa i wygodna w użyciu (do rękawicy dołączona jest płyta DVD z filmem instruktażowym), jest całkowicie bezpieczna i samowystarczalna, do jej użytkowania nie potrzeba żadnych odczynników czy środków chemicznych. Dla osób bardziej pragmatycznych dodam jeszcze, że Rękawica FemiGlove wystarcza na 3 lata intensywnego użytkowania, jest przystępna cenowo i posiada bardzo estetyczny wygląd.

W takim razie dla kogo przeznaczona jest rękawica FemiGlove?

Tak naprawdę to FemiGlove jest przeznaczona dla każdej kobiety, która chce świadomie dbać o swoje zdrowie i życie. Rękawicę mogą już używać kobiety, które ukończyły 20 rok pamiętając aby badanie wykonywać regularnie raz w miesiącu około 7-10 dnia cyklu (licząc od pierwszego dnia menstruacji). W przypadku pań w okresie menopauzy badać należy się raz w miesiącu zawsze tego samego dnia. Oczywiście należy pamiętać, że rękawica FemiGlove w żaden sposób nie zastępuje badań przeprowadzonych przez lekarza ginekologa, badań USG czy mammografii.

Czy skuteczność rękawicy FemiGlove  została poddana badaniom klinicznym?

Oczywiście, każda rękawica do samodzielnego badania piersi znajdująca się na rynku miała przeprowadzone badania kliniczne, także rękawica FemiGlove. Co więcej, produkt ten został wyróżniony wieloma nagrodami i złotymi medalami na Międzynarodowych Targach Innowacji w Niemczech i Szwajcarii. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.FemiGlove.pl.

Podsumowując naszą rozmowę dlaczego warto posiadać rękawicę FemiGlove?

FemiGlove – Specjalną Rękawicę do Samodzielnego Badania Piersi warto posiadać z uwagi na fakt, iż w znaczący sposób ułatwia i usprawnia samodzielne badanie piersi oraz wyrabia u kobiet zdrowy nawyk regularnego badania, który ratuje kobiece zdrowie i życie.

Wiecej informacji na www.FemiGlove.pl , Infolinia: 883 94 94 94

Odwiedź nasz Sklep

Planujesz dziecko ? Szukasz Bezpiecznej Antykoncepcji ?

marker20 (3)

Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

, FemiGlove, Naturalna Płodność

Odwiedź nasz Sklep

Masz problemy Zajść w Ciążę ? Szukasz Skutecznej i Bezpiecznej Antykoncepcji?

marker20 (3)Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

Icon made by Freepik from www.flaticon.com
Translate »