422597_472989672721665_1058107797_nNowoczesne metody antykoncepcji i naturalnego planowania rodziny:

Afrodyta Tester Owulacyjny na ślinę i komputer cyklu Cyclotest 2 plus.

W dobie niezwykłej popularności antykoncepcji hormonalnej, naturalne metody planowania rodziny zeszły na dalszy plan.Naturalne metody antykoncepcji które zawierzają kobiecemu ciału i naturze uważane za staromodne i nieskuteczne,dobre dla kobiet które żyły 50 lat temu i które nie miały świadomości możliwości jakie oferuje rynek farmaceutyczny.

Tymczasem, popularność antykoncepcji hormonalnej w postaci tabletek czy plastrów zaczyna maleć, ze względu nawzrost samoświadomości kobiet dotyczącej wpływu hormonów na ich organizm. Okazuje się że naturalne metodyplanowania rodziny wracają do łask a to za sprawą urządzeń które ułatwiają i unowocześniają sprawdzoną metodęobjawowo-termiczną i wprowadzają kobiety w świat antykoncepcji XXI wieku

Jednym z takich urządzeń jest Afrodyta Tester Owulacyjny na ślinę, mini mikroskop owulacyjny wielokrotnego użytku dzięki któremu kobieta może samodzielnie wyznaczać dni płodne w swoim cyklu miesięcznym a tym samym zaplanować swoją aktywność seksualną.

Działanie Afrodyty Testera Owulacyjnego na ślinę bazuje na naukowym odkryciu iż wysoki poziom estrogenu w ślinie w połączeniu solami (elektrolitami) także obecnymi w ślinie, po wyschnięciu, tworzą obrazy które można zobaczyć Afrodyta_logo FACE1w powiększeniu takiego mikroskopu jak Tester Afrodyta.

Wystarczy tylko umieścić próbkę śliny na szkiełku mikroskopowym i poczekać 5-15 minut (w zależności od ilości próbki) by ślina wyschła. Część optyczna testera powiększa próbkę śliny ok. 70X. Po podświetleniu próbki na szkiełku mikroskopowym ukaże nam się  obraz który należy zinterpretować zgodnie z trzema obrazami referencyjnymi. W czasie fazy niepłodnej można zaobserwować bezkształtne punktowe struktury podczas gdy w fazie płodnej obraz przypomina charakterystyczna paprotkę.

Afrodyta Tester  Owulacyjny na ślinę ma dwojakie zastosowanie i jest doskonałym wyborem zarówno dla kobiet które nie są jeszcze gotowe na dziecko jak i dla kobiet które o dziecko się starają. Wyznaczanie fazy płodnej jest kluczowe w obu przypadkach. W cyklu miesięcznym kobiety jest zaledwie 5-6 dni płodnych, są to trzy dni poprzedzające owulację i dwa dni faktycznej owulacji. Struktura „paproci” tworzy się na 3-4 dni przed owulacją i znika 2-3 dni po jej wystąpieniu.

Tester Afrodyta został poddany niezwykle dokładnym i wnikliwym badaniom klinicznym m.in. na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie, które udowodniły jego 98% skuteczność w wyznaczaniu dni płodnych i niepłodnych oraz dnia owulacji.  Posiada on również certyfikaty jakości i bezpieczeństwa  ISO i CE zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej – zaufały mu już tysiące kobiet na całym świecie.

Aby zapewnić komfort psychiczny użytkowniczkom, Afrodyta Tester Owulacyjny na ślinę ma kształt szminki, co pozwala uniknąć niewygodnych pytań o jego przeznaczenie. Jest on nie tylko przyjazny kobiecie ale i środowisku ponieważ nie zawiera żadnych odczynników chemicznych jest więc całkowicie bezpieczny. Jest on też czysty i łatwy w obsłudze, w przeciwieństwie do testów owulacyjnych na mocz czy krew. Niepotrzebne są również wykresy temperatury i dodatkowe akcesoria, Tester Afrodyta jest samowystarczalny.

Produkt ten jest również przystępny cenowo, koszt takiego testera to 89 złotych co w przełożeniu na 24 miesiące użytkowania stanowi niewielki wydatek w porównaniu do kosztów związanych z antykoncepcją hormonalną.

Kolejnym urządzeniem mającym na celu wprowadzenie antykoncepcji naturalnej w XXI wiek jest komputer cyklu Cyclotest, udoskonalające metodę objawowo-termiczną i zawężające margines błędu jaki może wystąpić w trakcie jej stosowania.

Fakt, że możesz zaplanować zarówno antykoncepcję jak i ciążę wynika z tego, że komputery cyklu Cyclotest analizują dane cyklu miesiączkowego kobiety i wyznaczają dokładnie fazę płodną, bardzo płodną oraz fazy niepłodne.

Dzieje się tak na podstawie połączenia klasycznej metody termicznej z dodatkowym symptomem płodności. Proces analizujący dane cyklu miesiączkowego, znany jako metoda objawowo-termiczna, jest bezpieczny i skuteczny: jego skuteczność jest definiowana na poziomie 99% przy przestrzeganiu określonych warunków.

Komputery cyklu Cyclotest są bardzo łatwe  w obsłudze: zaraz po przebudzeniu mierzysz swoją temperaturę w ustach za pomocą dołączonego czujnika.  Po zmierzeniu Twojej porannej temperatury, monitor pokazuje na wyświetlaczu Twój aktualny, miniony oraz nadchodzący status płodności. Jeśli wyświetlane jest jedno lub dwójka dzieci, znajdujesz się obecnie fazie płodnej lub wysoce płodnej w swoim cyklu miesiączkowym. Aby zwiększyć skuteczność komputera cyklu, można raz w miesiącu wprowadzić dodatkowy wskaźnik płodności. Możliwe jest wprowadzenie danych o hormonie owulacyjnym LH (hormonie luteinizującym), który można wykryć za pomocą dodatkowych testów owulacyjnych lub konsystencji śluzu szyjkowego. Jak do tej pory jest to unikalna cecha komputerów cyklu Cyclotest, żaden inny monitor płodności nie posiada takiej funkcji

Korzystanie z komputerów cyklu Cyclotest niesie za sobą wiele korzyści, w przypadku Cyclotest 2 plus jest to brak konieczności dokonywania pomiarów temperatury codziennie, wystarczy od początku miesiączki do początku fazy cyclotest2plusniepłodnej po owulacji.  Jak tylko komputer pokaże fazę płodną, wiesz od razu, kiedy należy zachować wstrzemięźliwość seksualną lub zastosować dodatkowe zabezpieczenie antykoncepcyjne, np. prezerwatywę

Monitor płodności Cyclotest 2 Plus jest całkowicie bezpieczny zarówno dla kobiety jak i środowiska. Wykonane są z materiałównajwyższej klasy, nie zawierają żadnych odczynników chemicznych i zasilane są bateriami co umożliwia podróżowanie bezobaw o źródło zasilania.

W kwestiach cenowych, komputery cyklu Cyclotest są bardzo przystępne koszt Cyclotest 2 plus, który również posiada zintegrowany port USB lecz sprzedawany jest bez oprogramowania to koszt ok.700 złotych. W porównaniu do komputerów cyklu obecnych na rynku, koszty związane z zakupem Cyclotestu są nawet trzykrotnie niższe.

Przez ponad 25 lat komputery cyklu marki Cyclotest cieszą się uznaniem na rynku europejskim w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz Włoszech te małe, poręczne i łatwe w stosowaniu urządzenia są popularnymi gadżetami codziennego użytku na stolikach nocnych wielu kobiet.
Ciesz się życiem intymnym w harmonii ze swoim ciałem. Więcej informacji na temat produktów Cyclotest oraz naturalnego planowania rodziny znajdziesz na www.AntykoncepcjaCyclotest.pl  , www.CiazaCyclotest.pl ,www.cyclotest.pl

, Naturalne metody antykoncepcji, Naturalna Płodność

Odwiedź nasz Sklep

Planujesz dziecko ? Szukasz Bezpiecznej Antykoncepcji ?

marker20 (3)

Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

, Naturalne metody antykoncepcji, Naturalna Płodność

FemiGlove – Specjalna Rękawica do Samodzielnego Badania Piersi

Odwiedź nasz Sklep

Masz problemy Zajść w Ciążę ? Szukasz Skutecznej i Bezpiecznej Antykoncepcji?

marker20 (3)Szybkie i Łatwe Zakupy w 24 h

Icon made by Freepik from www.flaticon.com
Translate »