Planujesz dziecko ? Wyznacz najpierw swoją owulację

Planujesz dziecko ? Wyznacz najpierw swoją owulację

Planujesz dziecko? Czy wiesz, kiedy tak naprawdę masz Owulację? Masz problem Zajść w Ciążę ? Przedstawiamy poniżej rozwiązanie, które  u większości par jest odpowiedzią na problem tzw. niepłodności.

Obecnie szacuje się, że ok. 15-20% par ma trudności z poczęciem dziecka. W ponad 90% tych przypadków, rozwiązanie jest bardzo proste, a mianowicie: należy skutecznie wyznaczyć owulację. Niestety większość kobiet, nie wie i nie umie wyznaczać swoich dni płodnych, ani tym bardziej owulacji. Mylnie określa się, że owulacja występuje w połowie cyklu owulacyjnego. U ponad 90% kobiet owulacja występuje pomiędzy 10 a 18, a nawet 20-ym dniem cyklu, co jest uwarunkowane, nie tylko długością samego cyklu, ale także trybem życia, stresem, dietą, chorobami, itd.

Cyclotest - Komputery cyklu nowej generacji

Cyclotest – Komputery cyklu nowej generacji

Dokładne wyznaczenie owulacji jest konieczne dla odpowiedniego zaplanowania życia intymnego i skutecznego poczęcia dziecka. Istnieje wiele sposobów wyznaczania dni płodnych, ale wg ostatnich badań, jednymi z najbardziej skutecznych, bo aż w ponad 99%, łatwych w obsłudze i przyjaznych użytkowniczce są komputery cyklu, np. cyclotest myWay czy cyclotest mySense, które od 30 lat są uznaną marką w Niemczech i Austrii.

Komputery cyklu Cyclotest wyznaczają nie tylko dni płodne, ale także samą owulację, kiedy jest idealny czas na poczęcie dziecka.  W swoich obliczeniach, oprócz temperatury, potrafią ujmować więcej niż jeden wskaźnik płodności , np. śluz szyjkowy,  ocenę szyjki macicy, skok hormonu LH. Komputery cyklu są bardzo łatwe w użyciu: po prostu rano mierzysz swoją temperaturę ciała zaraz po przebudzeniu i patrzysz na wyświetlacz; zrobione.

Cyclotest - Komputery cyklu nowej generacji

Cyclotest – Komputery cyklu nowej generacji

Jeśli pojawia się  kolor  różowy lub ciemna fuksja, oznacza to, że jesteś w swojej fazie płodnej a następnie wysoko płodnej, czyli momencie, kiedy wystąpi owulacja. Komputery cyklu Cyclotest wykrywają również ewentualną niewydolność fazy lutealnej poprzez analizę danych z twojego cyklu miesiączkowego. To zaburzenie powoduje, że komórka jajowa nie zagnieżdża się w macicy, co z kolei oznacza, że pomyślne zapłodnienie nie może zakończyć się ciążą.

Komputery cyklu cyclotest oferują także wiele dodatkowych funkcji jak planner urodzin, kontrola wskaźnika masy ciała,  możliwość wprowadzenia dodatkowych informacji np. o zaburzeniach typu stres, impreza, choroba itd. Wyjątkową cechą jest również możliwość korzystania z tego samego urządzenia w celach antykoncepcyjnych po zmianie trybu na tryb antykoncepcyjny, jeśli po porodzie chcemy stosować antykoncepcję  niehormonalną. www.CyclotestPolska.pl

Afrodyta Tester Owulacyjny na ślinę

Afrodyta Tester Owulacyjny na ślinę

Alternatywnym, ale równie popularnym sposobem wyznaczania dni płodnych owulacji jest stosowanie testów owulacyjnych. Najbardziej skuteczny to tzw. tester owulacyjny ze śliny lub mini mikroskop owulacyjny, który jest dodatkowo wielokrotnego użytku. Na polskim rynku jednym z bardziej popularnych jest Afrodyta Tester owulacyjny ze śliny, który ma ma kształt szminki, co pozwala uniknąć niewygodnych pytań o jego przeznaczenie.

Działanie Afrodyty Testera Owulacyjnego na ślinę bazuje na naukowym odkryciu iż wysoki poziom estrogenu w ślinie w połączeniu solami (elektrolitami) także obecnymi w ślinie, po wyschnięciu, tworzą obrazy które można zobaczyć w powiększeniu takiego mikroskopu jak Tester Afrodyta. Wystarczy tylko umieścić próbkę śliny na szkiełku mikroskopowym i poczekać 5-15 minut (w zależności od ilości próbki) by ślina wyschła.

Część optyczna testera powiększa próbkę śliny ok. 70X. Po podświetleniu próbki na szkiełku mikroskopowym ukaże nam się obraz, który należy zinterpretować zgodnie z trzema obrazami referencyjnymi jako fazę płodną, owulację lub niepłodną. Tester Afrodyta, jako jedyny na rynku, został poddany niezwykle dokładnym i wnikliwym badaniom klinicznym, które udowodniły jego 98% skuteczność w wyznaczaniu dni płodnych i niepłodnych oraz dnia owulacji.

Afrodyta Tester  Owulacyjny na ślinę ma dwojakie zastosowanie i jest doskonałym wyborem zarówno dla kobiet, które starają się o dziecka, jak i dla kobiet, które nie są jeszcze gotowe na potomka. Wyznaczanie fazy płodnej jest kluczowe w obu przypadkach. www.TesterAfrodyta.pl

Więcej informacji znajduje się na www.TesterAfrodyta.pl i www.CyclotestPolska.pl . Jeśli szukasz informacji i porad na temat planowania rodziny , zapraszamy do odwiedzenia:  www.NaturalnaPlodnosc.pl

 

 

Translate »