AFRODYTA Tester Owulacyjny

, AFRODYTA Tester Owulacyjny, Naturalna Płodność

 

Jak Wyznaczyć Dni Płodne i Niepłodne łatwo, szybko i skutecznie

Skuteczne wyznaczenie dni płodnych i niepłodnych jest bardzo istotne zarówno dla kobiet, które pragną zajść w ciążę, jak i dla tych, które odkładają ten moment na później. Określenie momentu owulacji, a co za tym idzie dni płodnych jest o tyle trudne, że u 90% kobiet owulacja nie występuje w książkowym 14-15 dniu cyklu.

Jednymi z coraz bardziej popularnych od kilku lat sposobów określania dni płodnych i niepłodnych są testery czy mikroskopy owulacyjne na ślinę, zwane też testami płodności oraz komputery cyklu.

13Jednym z bardziej rozpowszechnionych testerów owulacyjnych jest Afrodyta Tester Owulacyjny na ślinę, który  jest przyrządem diagnostyczno-medycznym wielokrotnego użytku do samodzielnego stosowania. Tester owulacyjny pomaga kobiecie łatwo i dyskretnie wyznaczyć dni płodne i dni niepłodne w cyklu miesiączkowym na podstawie tylko kilku kropel śliny. Wynik otrzymujemy już po 5 minutach. Działanie Testera Owulacyjnego na ślinę bazuje na naukowym odkryciu, iż wysoki poziom estrogenu w ślinie w połączeniu z elektrolitami tworzą obrazy, które można zobaczyć w powiększeniu mikroskopu. Wystarczy umieścić próbkę śliny na szkiełku mikroskopowym i poczekać, aby wyschła,  ukaże się nam obraz, który należy porównać z trzema referencyjnymi obrazkami. W czasie fazy niepłodnej zaobserwujemy bezkształtne struktury, a w fazie płodnej zorganizowane struktury przypominające paproć.  Skuteczność Testera Afrodyta wynosi 98%, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Tester Afrodyta można stosować w naturalnej antykoncepcji jak i planowaniu rodziny.

Afrodyta Tester Owulacyjny na ślinę ma kształt damskiej szminki, jest wygodny i dyskretny. Tester jest wielokrotnego użytku a jego żywotność wynosi 24 miesiące. W zestawie znajdują się dwie wymienialne baterie GP A76. Więcej informacji na www.TesterAfrodyta.pl i www.NaturalnaPlodnosc.pl

Leave a Reply

Translate »

Share This

Share this post with your friends!

%d bloggers like this: